Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodai beszoktatásnak így...

Az óvodai beszoktatásnak így mi értelme van?

Figyelt kérdés
9-11-ig lehet ott lenni és a szülők is végig ott vannak a gyerekekkel.Nekem is azt mondták,hogy vigyem így,de az én fiam inkább azért fog sírni,hogy el kell jönni.Arról nem beszélve,hogy a nagy fiam beviszem 8 körül.Ott a kicsi hasra dobja magát,mert ő nem maradhat.Elrángatom és utána vigyem vissza 9-re és megint sírva vigyem el 11-kor.Tudom,hogy nem félős,nem sírós idegen helyen.Simán ott maradna.

2014. aug. 20. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát így semmi. Próbáld ezt így elmondani az óvónőknek.
2014. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez esetben a kicsi is ott lehet 8tól.
2014. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező egy nap beszoktatás sem,ha ő ott maradna rögtön akkor maradjon ott.
2014. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy csoportba fognak kerülni?


akkor nyilván a nagyot ne 8ra vidd hanem 9re, a kicsivel együtt.

11kor meg már látod, hogy a kicsinek elég volt-e. ha nincs közösséghez szokva akkor el fog fáradni. de a nagyot is nyugodtan hazahozhatod ha úgy jobb a családi béke.


amúgy gondolom a kaja miatt van így, mert nem rendeltek nektek, így nem is tudnának neki adni. a gyerekek 90%a pedig igényli a beszoktatást, hisz sok gyerek max a nagyszülőknél volt anyuka nélkül

2014. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!