Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség menstruáció...

Lehet terhesség menstruáció ellenére? Van értelme tesztelni?

Figyelt kérdés

Szóval, 07.07-én késő este jött meg a menstruációm, akkor még csak enyhe barnázás, másnap volt normál vérzés, némi alvadt vérrel, de nem volt élénkpiros, inkább mélyebb, bordó árnyalattal, ezt követte egy nap nagyon gyenge vérzés, és egy nap pecsételés-barnázás.

A 28 nap helyett 26 napra jött, és ennyi volt az egész, annak ellenére, hogy "normális esetben" 3 nap erősebb, 2 nap gyengébb vérzésem szokott lenni.

Amit furcsállok, hogy azóta is minden késő délutánra/estére (elpihenős időszakra) erősödő, mindjárt megjön görcseim vannak, és a cicifeszülés/érzékenység mára gyengült, de nem múlt el, puffadok, és kicsit émelygek időnként.

Nincs babaprojekt pillanatnyilag, de csak megszakítással védekezünk, szóval nem baj, ha jönne.

Furcsán érzem magam, vettem is egy tesztet, de vajon érdemes megcsinálni?



2014. júl. 17. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már megvetted a tesztet, persze, lődd el nyugodtan, csak ne éld bele magadat, nehogy csalódj...

A teszt megválaszolja a kérdésed :)

2014. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett a teszt eredménye?
2014. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na megcsináltad a tesztet??eredmény??
2014. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Esti vizeletből csináltam egyet, x-epillel, gondolom ennyi idő után már ebből is látszana, de totál negatív. :)

Elkeseredés egyáltalán nincs, év végén kezdődik majd "élesben" a dolog. :)

2014. júl. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!