Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodában bent, szoktak...

Az óvodában bent, szoktak lenni a gyerekek, hosszú ujjú tunikában, ha fűtenek? Vagy legyen inkább rövid ujjú?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 15:50
 1/10 A kérdező kommentje:

Hol tudok tunika+leggins szettet venni? illetve, hol tudok én egyáltalán tunikákat és legginset venni? mert néztem ma a kínait, ott volt egy-kettő darab.


Gondolom C&A és H#M, de egy leggins tényleg 2500 Ft. környékén van?


köszönöm!!

2014. aug. 21. 15:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Én turiban/netről vásárolok. 2500forintot én se adok ki egy legginsért, de 250forintot már igen ;) én most az ovira 2500forintért egy csomo legg-et vettem. Nézz szét facebookon lakhelyed szerinti csoportokban. Sokmindent ki lehet fogni :)
2014. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Változó, van, aki hosszú ujjúban van, van, aki rövid ujjúban. A lányomnak kellemesebb volt hosszú ujjúban, de a fiam izzadós, ő rövid ujjú pólót hordott.
2014. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]



A Tesco-ban egy csomó felső és leggings féláron van most.

2014. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. A tescóban? ma is, vagy már ma nem? mert hogy ma van a váltónap, nem?
2014. aug. 21. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi nem is olyan rég a Kik-ben vásároltunk, ott is ki lehet fogni. Pl legging 630 Ft. Nézz szét ott, ha van a környékeden.

2014. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kb2hete Auchanban vettünk leggingseket 300ft volt db-ja, de ez is totál véletlen volt, hogy kifogtuk.

Tescoban is szoktak leárazva lenni gyerekruhák jó áron.

Bonprix honlapján is van csomó leggings-tunika szett, de szerintem nagyon drága.

Ha nagyon meleg van rövid ujjú, de én hosszú ujjút adtam a lányomra, nem izzadt le. Gyerekfüggő.

2014. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bonprixtől rendelek elég jó árban vagy Kik.
2014. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk hűvös volt az oviban, kellett a hosszú ujjú.

De most új oviba mennek, itt dögmeleg lesz, elég lesz a rövid ujjas felső is.

2014. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!