Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis gyermeketek pólója alá...

Ovis gyermeketek pólója alá adtok trikót?

Figyelt kérdés
Eddig ősszel bodykat használt a kislányom, de oviban a wc-zés miatt ez már nem praktikus, és félek, hogy megfázik a dereka. Ti adtok a póló alá trikót vagy csak pólóban van a gyermeketek?
2014. aug. 22. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy trikó vagy póló. Én póló alá nem adok trikót.
2014. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem,az oviban nagyon meleg van-mozognak is,megizzadnak. a kicsik még ezt nem is veszik észre-vagy nem veszik,le,vagy nem szólnak-kint meg könnyen megfázhatnak.

(egy óvónéni)

2014. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem. vagy egyik vagy másik. nagyon meleg az ovi, rövid naciban és pólóban van. télen a pólóra adom a hu felsőt, arra a pulcsit, kabátot, persze attól függően milyen hideg van.
2014. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőekhez, az ovikat általában túlfűtik, meleg szokott lenni, nem kell két réteg.
2014. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha pedig még nem fűtenek, akkor azért nem, mert még túl meleg van hozzá. :)) (előző vagyok)
2014. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak polo van a lányomon az óvikba télen fütenek ,ha nem akkor nincs hideg.
2014. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Soha nem adtam trikót póló alá, nem is kell. Sőt, mikor mentem a gyerekért, akkor már felső sem volt rajta, csak pólóban volt, mert elég meleg volt a teremben.

Amúgy elteszed a pólót a nadrágba és máris védve lesz a dereka. Plusz, ez is tapasztalat, hogy mivel egyedül intézik a wc-s dolgaikat, így úgysem fogják visszatenni a pólót vagy trikót a nadrágba, az óvónők pedig nem foglalkoznak ezzel, de mondom, nem is szokott gond lenni, mert tényleg a termekben kellően meleg van.

2014. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mi ovinkban hűvös van, ott mindig adok rájuk trikót a póló/blúz alá (persze nem nyáron, hanem az őszi-téli időben).

Be szoktam tűrni a pólót amúgy vagy pedig hosszú fajta, nem szokott kint lenni a derekuk.

2014. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem

nagyon meleg van az oviban,elég a rövid ujjú és hosszú ujjú póló télen,nem kell még az atléta is

2014. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!