Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A gyerekem most kezdte az...

A gyerekem most kezdte az ovit és még nem alhat ott, ebéd után érte kell mennem, viszont az uzsonnáját nem adják oda azzal az indokkal, hogy élelmiszert nem lehet kivinni az épületből! Ez így jogszerű?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor a befizetésnél miért számolják föl,ha tudják,hogy a kicsik még nem lesznek uzsonnáig ott??

2014. szept. 2. 22:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk oda fogják adni, bár nem mintha akkora mennyiség lenne. De ha kifizeted, akkor oda kell adniuk.
2014. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot...! :D Mi történhet, ha élelmiszert viszel ki az oviból??? Még ha be nem lehetne vinni, azt megérteném a fertőzések miatt... Egyébként nálunk is úgy van, hogy ha délben hozzuk el a gyereket, akkor odaadják az uzsit. Én tuti, hogy beszélnék az óvodavezetővel, hogy adjon erre normális választ, vagy nézzen utána, mert ez tényleg gáz, hogy kifizeted potyára, mégha tényleg nem nagy kaja, akkor is...
2014. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

Ilyet nem tehetnek meg!

Nyugodj meg, azt az uzsonnát az óvónők, dajkák, konyhások szépen elosztják maguk közt és hazaviszik, mint sok más egyebet amit ti szülők bevisztek.

Belülről tudom, hogy működnek a dolgok iskolában, óvodákban...

Amúgy ilyet még én se hallottam, hogy nem adják oda az uzsonnát, ez tényleg pofátlan lopás, mivel kötelesek odaadni hiszen kifizetted.

2014. szept. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk el lehet hozni amennyiben olyan.pl a két szelet sajtot nem...de annyi h szólni kell elotte a dadus néninek.mert akkor nem teszi ki a csoport asztalra
2014. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Hogyne lehetne elvinni. Mar ha valoban be van fizetve. Nálunk beszoktatosnak nem volt csak tízórai es ebéd , csak azt kellett fizetni.
2014. szept. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
10%
Én péntekenként elhozom ebéd után a gyereket. Eszembe se jutott sose elkérni az uzsonnáját.
2014. szept. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig szólnak(!), hogy ne felejtsük e elvinni az uzsonnát, el van csomagolva szendvicsként (tehát be van rakva 2 szelet kenyér közé a felvágott, sajt, bármi), szalvétába szépen betekerve! Gyümölcsöt is adják mellé, ha van uzsira!
2014. szept. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifizeted,oda kell adniuk.
2014. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van, ha délben hozzuk el a gyereket, akkor odaadják az uzsonnát.
2014. szept. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem is gondoltam volna,hogy Óvodák között ennyi különbség,persze,ha mindenki állami óvodáról írta a tapasztalatait!Minden képen lépni fogok!
2014. szept. 3. 09:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!