Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Holnap kezdenénk a beszoktatás...

Holnap kezdenénk a beszoktatást, de?

Figyelt kérdés
Kislányom sikeresen megfázott. Szerdán voltunk igazolásért az orvosnál. Akkor mondtam, hogy köhög, egyre többet tüsszög, stb. Hőemelkedése nincs. Doki megadta az igazolást, hogy vihetem oviba. Azóta egyre többet köhög, így vettem köhögéscsillapítót 2 napja. Minden más elmúlt, viszont azóta is köhög. Ti mit tennétek? Bevinnétek ma az ügyeletre, holnap reggel felhívnátok az ovit, és rákérdeznétek, vagy inkább bevinnétek? Ő már várja, az oviban is be van osztva, hogy mikor ki kezdi, de nem akarom, hogy mások is elkapják.. Köszi a válaszokat!
2014. szept. 7. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Én bevinném ma, aztán majd mondja az orvos, hogy mehet -e közösségbe, vagy csak pár nap múlva. Jobbulást.
2014. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. szept. 7. 11:03
 3/12 *Victorique* ***** válasza:
41%

Vidd el dokihoz, ha ez téged megnyugtat, de szerintem engedni fogja, hogy menjen. Ha nem lázas, akkor simán mehet, nem számít ha köhög, vagy náthás, főleg, ha várja is az ovit.

Amúgy az ovisok állandóan köhögnek, meg folyik az orruk, szóval egész évben oda-vissza fogják adogatni egymásnak, amíg megerősödik az immunrendszerük. Ezért felesleges otthon maradni, mert akkor meg sose járna oviba.

2014. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ügyeletre vinném,és kérnék igazolást,amennyiben mehet közösségbe.Nagyon rossz kezdés ha betegen viszed be,nem nézik jó szemmel.
2014. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Várnék, míg meggyógyul. Így nem vinném semmiképp és ügyeletre sem mennék ezért.
2014. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én meg meglátnám, hogy holnap reggel mi lesz. Ha nem javul, akkor doki, ha igen, akkor meg ovi. Az ügyeletet teljesen felesleges körnek gondolom.
2014. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Voltunk az ügyeleten. A doki kicsit mosolygott, és azt mondta, nyugodtan mehet oviba! Így jobb, mivel én sem örülnék, ha beteg gyereket vinnének be. Ráadásul, ha az óvónő szól, hogy sokat köhög, megmondhatom, hogy voltunk dokinál, és már 2 szerint is mehet.

Viszont aminek még örülök, az az, hogy kaptunk tanácsot, ha legközelebb elkezdi kerülgetni, milyen gyógynövényes szirupot érdemes neki adni. A saját orvosunk ezt nem mondta, sem a hasfájásra, sem az étvágytalanságra nem mondott semmit.

2014. szept. 7. 13:45
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Én is attól tartottam, hogy esetleg sokat fog köhögni, ezért szólnak majd. Később sem szerettem volna kezdeni, így legalább megnyugodtunk.
2014. szept. 7. 13:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen gyógynövényes szipupot javasoltak?
2014. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk a héten.Hétfőn kezdte volna kislányom az ovit, de szombatra megfázott. Ezért hétfőn szóltam reggel az oviba, hogy nem megyünk, és csak szerdán kezdte. Én is nyugodtabb vagyok, hogy egészségesen ment, és az óvónők sem szóltak érte.
2014. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!