Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Gyermekem kontra óvónéni,...

Gyermekem kontra óvónéni, kinek higyjek?

Figyelt kérdés
Egy-egy esetet másképp mesél el a kislányom, mint ahogy az óvónéni, nem tudom eldönteni kinek higyjek? Imádom a kislányom, de tudom, hogy a fantáziája határtalan, ugyan akkor nem akarom, hogy azt higyje nem számíthat rám.
2014. szept. 12. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben?
2014. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz tudni igazat tenni mert a gyerekek tuloznak na meg az ovonenik is!
2014. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
én a lányomnak hinnék.
2014. szept. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, miről van szó.

Amúgy meg lehet kérdezni ovis társat, vagy szülőt, hogy az o gyereke mit mesélt.

Nálunk iskolaban merült fel a kinek higgyek kerdes es mivel a gyerkem nem volt egy földre szállt angyal, nekem is voltak kétségeim...E anyukákat kertem meg, hogy kerdezgessek a gyereküket otthon, mi tortent valójában. De a "legjobb" az volt, amikor iskolából kijöhet a gyerekem el kezdte mesélni, hogy mi tortent, miközben a masik tanítónő ott állt mellette. O azonnal rászólt a gyerekre, higy nem igaz, ilyet az X néni nem csinál, mire az összes gyerek kórusban hogy de igen, mindig igy csinál a gyerekemmel.

Nehez, mert hinni akarsz a gyerekednek de bízni akarsz a pedagógusban is.....

2014. szept. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!