Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az oviban 7-igazolatlan nap...

Az oviban 7-igazolatlan nap lehet csak? Ha előre szólok akkor igazolt, ha utólag akkor igazolatlan?

Figyelt kérdés

Az óvónéni mondta.Meg hogy azért mert neki írnia kell a hiányzókat. Ugye kivétel ha orvosi igazolást viszek. Máshol is így van? (Nagy csoport)

Most 11-hetes terhes vagyok sokszor alig bírok,fel állni az ágyból.Segítségem nincsen,így hiágyzott egy párszor az oviból. :(



2014. szept. 24. 10:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, én 4-5 naposan vittem ki először a gyerekeimet. Tehát amikor hazamentünk, rá 1-2 napra. Először 5 percre, másnap kb. negyed órára.
2014. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én májusban szültem,rögtön ki vihettem,mikor hazamentünk,sőt mondták,hogy menjünk is mert be volt sárgulva jót fog tenni neki a levegő.Szerintem ez ilyen régi marhaság hogy 2 hétig nem viheted ki,amit maximum az első gyerekes anyukák tudnak megoldani.
2014. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
nagycsoportos gyereknek kötelező az ovoda napi 4 órát ,én még csak 3 naprol tudok amit a szülö igazolhat de ha 7 nap lenne amit te igazolhatsz azt is 1 nevelési évre értendő szeptembertöl -májusig ugyhogy ugy oszt be a napokat.
2014. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
61%

Hát ezt tényleg nem gondoltad végig előre. Apuka nem tudja reggel bevinni?


Szerintem kérj az óvodavezetőtől egy fogadóórát és próbáld meg megbeszélni vele!


Nálunk lehet akármennyit hiányozni amíg be nem tölti a 6. életévét, de ha nem betegség miatt hiányzik, akkor legkésőbb aznap reggel szólni kell. Nagycsoportban/6 év felett már nem lehet hiányozni, az igazolatlanokat az óvoda köteles a jegyzőnek jelenti, aki a gyámhivatalhoz fordul.

2014. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!