Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akiknél nem volt az oviban...

Akiknél nem volt az oviban beszoktatás, azoknál hogy alakult a dolog? Könnyen beszokott vagy nehezen? Hogy viselte?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A középső lányomnak ma volt a második napja. Eddig sajnos sírt, keres :( Borzasztó érzés, hogy nem maradhatok ott vele pár órát.
2014. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az lemaradt hogy a nővérével jár egy csoporba, ami talán segít neki, dehát még igy sem akar maradni. Nagyon anyás
2014. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is most volt a középső lányom 2. napja. Ő is egy csoportba jár a nővérével. Az óvónők még szeptemberben közölték, hogy nincs beszoktatás, nem lesz gond. Ő ma sírdogált kicsit, de egyébként nagy szájú, és talpraesett (ezt mondták az óvónők). Én jövő hétre várom a sírásdömpinget, a nővrénél is azt hittem sima ügy, aztán a mai napig görbül a szája, ha be kell menni a csoportba.
2014. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
09.01.-én kezdte a kislányom a kiscsoportot. Ő kérte, hogy ne maradjak vele és hogy csak alvás után jöjjön haza. Semmi gond nem volt, Imád oviba járni. Van egy tesója, aki nagycsoportos (nálunk nincsenek vegyes csoportok), így Ő mindig is azt látta, hogy reggel viszem oviba a tesót, délután pedig jön haza. Neki ez a természetes.
2014. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hérfőn kezdünk.Eddig várta,de most nem akar menni,pedig tudja,eddig is tudta,hogy el fogok menni.Várja is,de nem akar nélkülem lenni.Csak délelőttös lesz,úgyhogy nem lesz bent olyan sokat,szeretném ha szeretne járni,nyugodtabb lennék.
2014. okt. 2. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!