Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukak, nagyon kinos amit...

Anyukak, nagyon kinos amit kerdeznek, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 eves,az oviban ma hivatott az ovono,hogy szeretne mondani valamit.a kisfiam mas kisfiukkal allandoan elbujnak a sarokba es egymas kukijat nezegetik,dorzsolgetik,es az en fiam a kezdemenyezo!egesz heten raszolt az ovono,de nem erdekelte igy ma tudadta velem!ez szamomra borzasztoan kinos,nem tuom mit tegyek!ja es ez mar nem az elso eset tavaly is elofordult mar!az ovono azt mondta ne szidjam le erte, csak beszeljek vele,de ha kerdezem mindenre azt mondja nem tudom!mit tegyek?koszonom
2014. okt. 10. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem gyerekpszichológust kérdezz meg. Először elmész te, elmondod a történteket, majd ha látni akarja a gyereket is, elmentek hozzá párszor.
2014. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem az ovonot errol,hogy vigyem e el,de azt mondta nem az hulyeseg!
2014. okt. 10. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell pszichológus mert ez természetes dolog.De el kell neki mondani hogy ezt nem szabad csinálni. Meg egy kicsit felvilágosítani persze az ő szintjén.Semmi kínos nincs ebben gyerek és kíváncsi és ez őt érdekli.Amúgy meg az óvónőnek is lehetne annyi esze hogy nem rászól hanem eltereli a figyelmüket...
2014. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
arra kellene próbáni rávenni, hogy van ami otthonra tartozik és más a közösségre
2014. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes dolog. Magyarázd el neki, hogy ezt csak otthon szabad egyedül csinálni.
2014. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én emlékszem,hogy mikor kislány voltam,egymás nuniját nézegettük,mi is elbújtunk,de volt hogy egy kisfiú mutatta meg a fütyijét nekem.Bennem nem maradt amiatt negatív érzés,szerintem természetes kíváncsiság,de azért nem árt megbeszélni,hogy ezt nem illik.
2014. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy természetes, engem csak az aggasztana, hogy itt nemcsak nézegetésről van szó, ahogy a válaszolók írják, és hogy mindig azonos neműekkel kezdeményezi. Úgyhogy szerintem nem indokolatlan a pszichológus bevonása.
2014. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!