Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elég hétfő reggel 9 óráig...

Elég hétfő reggel 9 óráig lemondani másnapra, keddre az étkezést?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez óvódától függ, ott kéne megkérdezni. Lányom előző ovijában csak két napra előre lehetett lemondani, a mostaniban előző nap fél 10-ig lehet szólni.
2014. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk előző nap reggel 8.15ig lehet lemondani.
2014. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az ovit kell felhívni reggel, ha nem megyünk. Ők intézik a dolgot.
2014. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel nyolcig lehetett lemondani. Da ha te m tudod, hogy kedden nem megy a gyerek, akkor miért nem szólsz ma?
2014. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel lemondtam a pénteki napot és megrendeltem újra hétfőre. Azért szeretném hétfőn lemondani a keddit, nehogy kavarodás legyen belőle, és ne legyen ebédje hétfőn.
2014. okt. 15. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy mákszemnyit értelmetlen. Ha lemondtad pentekit es kihangsúlyozták, hogy csak a pentekit, miért ne lenne ebédje hétfőn? Es hogy jon ide akkor a kedd???.
2014. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma lemondtam a péntekit, mert nem megy pénteken, és visszamondtam hétfőre. Legkésőbb hétfő reggelig pedig le kell mondanom a keddit.

Nem lesz belőle kavarodás, ha holnap pedig lemondom már a jövő hét keddit?

Na lehet csak túl bonyolítom a dolgokat, de nem akarom, hogy azt higgyék, hogy hétfőre se kell ebéd :D

2014. okt. 15. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond! Mivel Te jelezted, hogy hétfőn KELL az étkezés, automatikusan kapja. Ha hétfőn szólsz, akkor a kedd értelemszerűen kihúzva! Nálunk legalábbis így működik. Ha mégis kétségeid vannak, hívd fel az élelmezésvezetőt! Ő biztos tudja a választ!
2014. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!