Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen alkalmakkor adtok...

Milyen alkalmakkor adtok valami apróságot az óvónőknek?

Figyelt kérdés
Nem közösen adott ajándékra gondolok, hanem pl. egy szál virág névnapkor, ilyesmikre.

2014. okt. 18. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

nem adok...

közösen adunk ünnepre. ünnepen kívül meg szerintem nem kell apróságot adni az óvónőnek :)


nyáron vittem 1-1 csokor virágot nekik meg a dadusoknak, mert tele a kert virágokkal, de az oviban hagyták, csoportba meg folyosóra kitették :)

2014. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Névnap, karácsony (szándékozom), tavaly elmaradt, mert betegek voltunk és pedagógus nap. Meg majd a ballagás. Karácsonyra apróság, a többire virág.
2014. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Brigitta1 válasza:

Nem kell túlzásba esni, de nyugodtan lehet vinni, főleg ha van az udvaron amit el lehet vinni (de csak bizonyos alkalmakkor kölcsön erre az ember). Az óvónő nem mindig viszi haza a virágot, hisz szebbé teszi a termet és többet nézheti mint otthon. Én mikor kapok a gyerekektől, legtöbbször a teremben hagyom. Minden nap megcsodálom és mosolyt csal az arcomra.Ellentétben itthon rohanás stb.

Óvónő is nőből van, ugyan olyan jól esik neki bármilyen kis apróság,(akár egy rajz a gyerektől,kis mezei virág..) mint minden más nőnek. Üdv. Brigi óvonéni

2014. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Nagyon aranyosak az óvónők a kislányom csoportjában és a dadus is egy tündér. Emiatt gondoltam, hogy ha esetleg valami alkalom van, akkor nem gáz-e ilyesmit adni. Vagy nem veszi-e ki furcsán magát.
2014. okt. 18. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nőnapra egy szál virágot. Névnapra egy bon-bon és virág. Év végén bon-bon. Régi kedves ismerőseim egyébként:)
2014. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Névnapra egy tábla csoki.

Karácsonyra valami kis ajándék (általában szalvétatechnikás kis dobozka vagy fülbevaló vagy ilyesmi, de csak apróság + gyerek által készített képeslap).

Év végére nagyobb doboz bonbon (mercit szoktam).


Közös ajándék nincs.


De múltkor a gyerkőcöm magától be akart vinni csokit, volt itthon ilyen kis egyenként becsomagolt bonbont, úgyhogy akkor "csak úgy"-ból kapott mindkét óvónéni és a dadus is. Nagyon szeretjük őket.

Másik gyerkőcöm pedig karkötőket font nekik egyik nap, szintén mindháromnak, szintén nagyon szeretjük őket.

2014. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Névnapjukra, nőnapra dadusnéni, óvónéni megkülönböztetés nélkül 1 szál virágot kap tőlünk. Évzáróra, karácsonyra ha van időm pici figyelmesség (pl gyerek kézlenyomatával díszített karácsonyfadísz..)
2014. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Brigi óvónéni: KÖLTSÖN!!!
2014. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én óvónő-és szülő is vagyok.nagyon jól esik egy szép rajz is-és mi is csak 1-1 szál virággal köszöntjük a pedagógusokat névnapon.karácsonykor-és évvégén pedig a közös ajándékozás van
2014. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!