Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek mikor lenne jobb?

Szerintetek mikor lenne jobb?

Figyelt kérdés

december 5.én született a gyerkőcöm :)

idén ez péntek, ezért aznap jön a Mikulás hozzájuk az oviban, adventi naptárat kapnak és ebéd után egy nagyobb mikás csokit. óvónő azt kérte, hogy vagy előtte egy nappal vigyem a tortát vagy hétfőn.


nem igazán látom most melyik lenne a jobb, ti mikor vinnétek?

előbb én nem igazán szeretem, mondjuk nem vagyok babonás. de hétfő már olyan soká van egy kisgyereknek, hogy akkor ünnepeljék meg, nem?

vagy a 3. megoldás, hogy "elfelejtem" amit kért az óvónő és pénteken viszem a tortát. szívem szerint ezt tenném, mert Mikulás ide vagy oda, az az ő szülinapja, de persze az eszemmel meg tudom, hogy mégsem kéne, ha már kértek :(


szóval ti melyik napot választanátok? többség dönt, szóval gondoljatok bele légyszi :D



2014. nov. 17. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Én hétfőn vinném, mert pénteken mindenki a Mikulásra fog koncentrálni.
2014. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A napján, pénteken.

Nincs abban semmi, hogy akkor megy az oviba a Mikulás.

Örülnek majd a Mikulásnak, attól még ugyanúgy örülnek a tortának is.

2014. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én hétfőn vinném. Így pénteken örülhetne a mikulásnak, hétfőn meg a szülinapnak és így két különleges napja is lenne mintha mindkettőt egy nap alatt tudnák le :)
2014. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

biztos,hogy nem vinném pénteken

így nem az ő napja lenne

egy ekkora gyerek még nem veszi olyan szigorúan,hogy pont a napján legyen tartva a szülinapja

ünnepeljetek ti otthon este,aztán hétfőn meg az oviban

2014. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pénteken semmiképp.hétfőre szavazok.ha direkt megkértek,akkor úgy illik,h másik napra rakod.
2014. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én hétfőn vinném, legalább szuper hétvégéje lesz :) Pénteken Mikulás, hétvégén gondolom otthon ünneplitek, és hétfőn még az oviban is. Ez még kifejezetten jó is így :D


Elég nagy bunkóság lenne a megbeszéltek ellenére pénteken beállítani vele az oviba...:)

2014. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

utolsó, ha csak a péntek... de a szombat is ilyen lesz, reggel nálunk lesz Mikulás (vagyis az ablakban), este meg a családi szülinap... biztos jól hangzik, de azért látom rajta minden évben, hogy sok neki ;)


ti is a hétfőt írjátok, akkor az lesz... köszi :)

2014. nov. 18. 00:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Hétfőn vinném. Ezt beszéltétek meg és ez is a célszerű. A többi gyereknek fontosabb a Mikulás, mint egy másik gyerek születésnapja.
2014. nov. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam is december 5-én született és én aznap fogom bevinni.
2014. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én voltam az egyik első válaszoló, aki a dec.5ét mondtam.

Óvónő vagyok, nekünk is volt olyan kisgyermekünk, akinek úgy esett a szülinapja, hogy a téli szünet előtti utolsó napra, amikor betlehem, karácsonyváró délelőtt, ajándékok, stb., mégis aznap hozták a tortát.

A gyerekek ugyanolyan őszintén örültek neki, köszöntötték meg, és mintegy a nap megkoronázásaként még tortát is ettek, nagy öröm volt.


Ha Te is úgy érzed, hogy sok ez az egész:

péntek ovis télapó

szombat télapó és családi zsúr

hétfő ovis szülinap, akkor gondold át, és nyugodtan vidd pénteken. Óvónőnek mondd meg, hogy most tudod hozni és kész. Nem értem amúgy, hogy azért, mert kapnak egy csokit, amit hazavisznek, miért ne lehetne ebéd után tortát enni?

2014. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!