Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Felelősségre vonhatók az...

Felelősségre vonhatók az óvónők, ha nem öltöztették át ünneplőből a gyermekemet?

Figyelt kérdés

Tegnap kötelező volt az ünneplő, de a kisfiamat nem öltöztették át, abban játszott délután. Pedig előre szóltam nekik. Más gyermekével is ugyan ez volt.

Koszos lett a ruhája, el is szakadt.


2014. nov. 25. 14:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Szóvá teheted de ha ilyen nemtörődömök sokra nem mész vele, persze én sem hagynám szó nélkül.
2014. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
mindenki átöltözött csak a tied nem? vagy senki nem öltözött át csak a tiednek kellett volna? hány éves a gyereked? azért ezektől is függ a válaszom :)
2014. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%

mindenképp szóvátenném és nem vágnék hozzá jó arcot.... biztos lusták voltal.


ősszel, sáros időben az én kislányom is a benti szandijában volt egy kiránduláson. megkédeztem az óvónőjét, hogy ez hogyan is lehetséges. azt mondta, hogy ennyi gyereken végignézni minden öltözetet lehetetlen, meg, hogy az én lányom is figyelhetett volna magára. De könyörgöm, egy kiscsoportos ovit alig elkezdő gyereket, azért végignézek. nem? a dajkák és óvónők toilettje bezzeg tip-top volt.....

igaz ez már ovi, de azért nem kellene ennyire "iparinak" lennie.

2014. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem csak az enyém maradt ünneplőben.

Sajnos a fehér harisnyája koszos lett, és kiszakadt.

2014. nov. 25. 15:01
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Fiúnak ünneplőre fehér harisnya?Szoknyát kell rájuk adni ünnepre?
2014. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem kell ebből ekkora tragédiát csinálni, pláne egy harisnyából, pláne kisfiún???

Gondolom máskor is előfordult már, hogy egy ruhája épp koszos lett, vagy épp elszakadt, gyerek!

2014. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Sztem nem nagy ugy.. 3 harisnya 1200 ft az f&fbol. Amugy meg milyen felelossegre vonast varsz? kirugjak vagy fizesse ki, vagy mi?
2014. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Persze! Beviszel egy UZI-t és széb@..szod a fejüket egy sorozattal. Rohadjanak meg, egy harisnya megér ennyit!
2014. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
A nejlonharisnya fogyóeszköz, pláne egy fiú nem vigyáz úgy rá mint egy lány. A gyerekeimnek ezért inkább vastagabbat veszek.
2014. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Rövidnadrághoz vette fel a harisnyát.
2014. nov. 25. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!