Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem túlzás egy mikulás csomagé...

Nem túlzás egy mikulás csomagért 700ft-ot elkérni?

Figyelt kérdés
Az óvodában ennyit kellett fizetnem érte, ráadásul 2 gyerekem ovis, tehát 1400ft. Nem sajnálom tőlük, mielőtt valaki megkövezne , de én ezt túlzásnak találom, mert eddig nem kellett fizetni érte... Nálatok kellett fizetni?
2014. nov. 29. 11:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Kérdés, hogy mi van benne!! Mert lehet túlzás, de lehet igen kedvezö is.
2014. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Engem csak az zavarna, ha olyan dolgokat tesznek bele, ami káros az egészségre és a fogakra. Kicsit túlzás szerintem is, mert ha megy bele 3 szem szaloncukor, 1-2 mandarin, 1 túró rudi meg mondjuk egy kindertojás, na jó esetleg egy icipici csokimikulás is, az még kihozható 500 Ft-ból.
2014. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Én pont ma vásároltam be a gyerek mikulás csomagjához. Nem sajnáltam a belevalókat, mert fontos hogy mit fog megenni, ne legyen a legolcsóbb vacak csoki. nem jött ki 700 Ft-ból.

Viszont az oviba amit kap, arra nem kértek pénzt. Ha kértek volna, akkor sajnáltam volna rá, mert nem éreztem volna jogosnak, ennyit áldozhatnak a gyerekekre.

2014. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém még nem óvodás, de 500 ft - ott kell majd fizetnem a csomagért. Mi egy baba-mama klub szerűségbe járunk. :)
2014. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha valóban a csomagra költik, akkor nem sokallom. Legalább egy rendes csomagot tudnak összeállítani. Nálunk mondjuk a Mikulásnak is kellett egyik évben fizetni, mert nem vállalta senki a szerepet, egy külsős játszotta el, az meg kért érte pénzt. Lehet, hogy még ez is megdobja a költséget.
2014. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk azért nem kell pénzt beadni, mert év közben gyűjtjük a programokra a pénzt, különféle módon: farsang, bál stb.


A mikuláscsomagjuk min. 1.000 Ft-ra kijön évek óta/fő.


Nem túlzás a 700 Ft egyáltalán.

2014. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is ennyit kellett beadni, de mi közösen döntöttük el, hogy mi kerüljön a zsákba, ez minden évben így van. Mi szülők közösen döntjük el, hogy milyen apró játék, milyen csoki és gyümölcs kerüljön bele.
2014. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem túlzás. Gondolj bele! Ha tesznek a csomagba egy csokimikulást /biztosan tesznek/, az simán kerülhet akár több száz forintba, hiszen az igazán minőségi csokoládé nem két fillér. Nem tudom, mit tartalmaz majd a csomag, de ha minőségi édességeket, az nem olcsó, és legalább nem sz.rokkal tömik a gyerkőcöket.

A mi mikuláscsomagjaink jóval drágábbak lesznek, én csak igazi csokoládét szeretnék beletenni, valamint nagyon megy nálu k az aszalt gyümölcs, na az meg tényleg nem olcsó mulatság. Természetesen lesz igazi gyümölcs is.

2014. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
ABszolult nem sok. Egy jobb mikulás jó pár száz forint, egy tűrórudi is 150 körül van, még hozzá mandarin mogyoró a csomagolás.
2014. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

kedves 2es....hol veszed azokat amiket felsoroltál hogy kijön 500ft-ból? alapból maga a kindertojás 250ft plusz a mikulás ha tényleg pici kb 100ft, akkor a zacsi szintés van egy 50ft....ez már 400ft és a mandarin, sz.cukor nincs benne.és szoktak beletenni nápolyit is...


kedves kérdező, egyáltalán nem sok. én nem tartanám annak, főleg hogy ha te magad állítasz össze egy közepes minőségű csomagot az sem állna meg 700ft alatt...

2014. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!