Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek is tulzás a bilit...

Szerintetek is tulzás a bilit a boltba is vinni?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt voltam egy cipő boltban.

Az anyuka a nagy szatyorból előkapta a bilit mikor a kislány azt mondta pisilni kell, s ott a bolt közepén pisilt a bilibe. Utánna ne tudom mit csinált a pisivel, de ledöbbentem.

Tegnap meg a strandon mellettünk szintén előkapta az anyuka a bilit, s egymás után pisiltek a gyerekek, majd kiöntötte a kerítés mellé.



2014. júl. 20. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát a strandon még talán belefér, bár ott is lehetne diszkrétebben intézni, de a bolt közepén szerintem gáz.
2014. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg nem gaz. Bar en nem igy csinalom, hanem a nagy wc-re ultetem es fogom, de ha mondjuk 3 kicsi gyerekem lenne, akkor a nyugalmam erdekeben megfontolnam hogy konnyithetem meg a dolgom harom gyerekkel, ilyenkor szuletnek extra megoldasok, amik atmenetiek, de en amugyis olyan vagyok, hogy nagyon liberalis es megengedo masokkal. Sot imadom a gyerekeket, masoket is, ugy ahogy vannak a pisijukkel egyutt akarhol, igyhogy tenlyeg nem zavar, sot meg meg is pisiltetnem, segitenek, ha az anyukat lefoglalna vm nagyon. De ez en vagyok.
2014. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem gáz,de túlzás.

Boltban nem pisilünk,akkor már inkább kivittem volna és kint.

A strand még olyan szempontból oké,hogy biztos nem akarta a koszos wc-be vinni,ezt megértem,mert az én 3 éves lányom 21 kg és én sem bírom tartani már a wc felett míg kakil,pisil,de akkor igazán kiönthette volna a wc-be a pisit.Én is úgy csináltam mikor utaztunk,autópálya pihenőnél megálltunk,bili elő,belepisil,wc-be kiönt.

2014. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Túlzás. Ha már elindul anyuka a gyerekkel pelenka nélkül, feltételezhető, hogy kibírja 2 percig, amíg találnak egy wc-t. Egy boltban akkor nem pisiltetném meg a gyerekemet, azért a többi vevő biztos nem volt túl boldog.


A strandon nem érzem túlzásnak, bár ha úgyis a fűbe öntötte, akkor feleslegesnek érzem.

2014. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Még a strandon is túlzásnak tartom,de a bolt közepén...az durva szerintem.
2014. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Hát a strandon se a kerités mellet kellet volna kiönteni fújjj :| jobb lett volna a WC-be önteni...A strandon elmegy a bili de a boldba...
2014. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Micsodaa? Ledöbbentem. Ha az anyuka nem ad rá pelenkát akkor feltételezi az ember, hogy elég szobatiszta a gyerek, hogy kibírja, amíg eljutnak egy vécére. A strandon is inkább akkor már vigye el a gyereket egy bokorba és pisiljen ott ha annyira kell, a bili elég érdekes megoldás...
2014. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kislányom 2 éves múlt, szól, ha pisilnie kell, de a bejelentéstől számított 20 másodpercen belül tuti, hogy csurog. Én nem hordok bilit magammal, de indulás előtt megpisiltetem, és bevásárlás közben kb. 30-40 percenként elviszem wc-re. Szerencsére ilyenkor reflexszerűen pisil. Így nem kerülök vele kellemetlen helyzetbe.
2014. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 barackvirág 5 ***** válasza:
A múlt 7 végén hajókirándulásra indultunk Velencére a 3,5 és a 1,5éves fiainkkal.45perces volt az út.Kikötés előtt 10percel a 3,5éves közölte anyu mindjárt bepisilek!Tudtam ,hogy még 10 percig nem fogja kibírni.Mivel a kicsi még pelusos így mindig van nálam +ba eldobható pelus.Gyorsan elővettem, kinyitottam,kisgatyát letoltam elé tartottam.és már csurrantott is. :) Hirtelen kellet döntést hoznom. Soha nem voltunk hasonló helyzetben még. De boltban azért túlzás a biliztetés!Én megkérdeztem volna :El tudom-e vinni önöknél wc-re a gyerkőcöt. Strandon talán még elmegy de! A wc-ig a bili tartalmát elvihette volna!
2014. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
túlzás igen. másoknak ez nem annyira természetes látvány és könnyen megzavarhatja nyugalmukat.
2014. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!