Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Készen vett vagy sk varrott...

Készen vett vagy sk varrott jelmezzel készültök a farsangra?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Saját készítésű.
2015. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Eddig mindig saját készítésű volt. Idén örülök, higy nem kell megvarrnom a macskajelmezt, habár már megvan az anyag, mert barátnőmtől kapunk kölcsön készen.

Hozzáteszem, elvétve van saját készítésű jelmez a mi csoportunkban.

2015. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám is szokott jelmezt varrni, de van ilyen turkálós királylány ruhánk is itthon.

Aztán farsangon azt veszik fel, amelyiket akarják, de általában azt szokták, amit előtte megvarratnak anyuval.

2015. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csakis saját,hát miről szól a farsang? Sőt azt szerettem a legjobban amikor batyus bál volt,mindenfélét bevittek és maguk öltözködtek,a lányom harisnyát húzott a fejére(mint egy sapi) és nyuszi volt (szerintem nagyon ötletes.Ez fejleszti a kreativitásukat,nem a sok ezres kész jelmez amit 1x felvesz
2015. jan. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
készen vett volt tavaly is és idén is az lesz.
2015. jan. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg kevés a saját készítés. Az enyémek mindig kapnak a nagynénitől Amerikából, gagyi minőség, és ízléstelen, de a gyerekek oda vannak tőle, mert a mostani mesék hősei. Amit a lányom idén kapott, az szerencsére nagy még rá, úgyhogy most én készítem neki. Igaz, ez is felemás megoldás, mert veszek Vaterán egy jelmezt, amit át fogok alakítani. De így olcsóbb az anyag, mintha vennék hozzá a méterárú boltban.
2015. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer saját készítésű volt (bár örökölt, nem én csináltam), egyszer vásárolt. Idén róka szeretne lenni, nem vagyok híres varróművész, még nem tudom, hogy fogom kivitelezni, de megoldjuk. :D
2015. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam ovis, mindig anyum varrta, készítette! Találóak voltak, iskolában egyszer harmadik lettem az enyémmel (8 osztálynyi gyerek közül! :) ). Akinek meg úgy kölcsönöztek koszorúslány ruhát, és menyasszonynak öltözött a kislány, bőgve csodálkozott, hogy nem ő nyert, hiszen ő milyen szép... persze az is volt, de semmi ötletesség nem volt a ruhájában :)
2015. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
anyukám szokta őket varrni.
2015. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

a rókát piros-terra harisnya felső,fehér zokni fehér kesztyű , egy farkat meg csak tudsz varni fehér véggel

arcfestő cuccal meg maszkírozni

2015. jan. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!