Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Utolsó hetekben lévő kismamák,...

Utolsó hetekben lévő kismamák, ti is izgatottak vagytok? Hogy készültök lelkileg arra, hogy a szülés most már bármikor bekövetkezhet?

Figyelt kérdés
Minden nap úgy kelek, hogy lehet este már nem egyedül fekszek le, hogy a most még pocakban rugdosó babám, már a karomba foghatom. azon is izgulok, fel vagyunk e készülve lelkileg és fizikailag is mindennel. Állandóan a kórházi csomagot rendezgetem, a listáimat nézegetem, hogy minden szükséges készen van e a baba fogadására.

2014. szept. 19. 07:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

szia.

mi 3.gyerekünket várjuk. 2 kisfiunk (6 és 4 éves) után most kislányunk lesz.

Kedd a kiírásom napja, legkésőbb akkor megindítja a szülést.

a fiúkat 38.hét 3.napján szültem. már nagyon várom a keddet, ha addig nem indul meg.simán szültem a fiúkat, remélem itt sem lesz gond.

1.kisfiunk:3500 gr, 6 óra alatt

2.kisfiunk:4200 gr, 45 perc alatt. alig értünk be, rá 5 percre meglett. rohamos szülés volt, 5.10-kor keltem, és 5.55-kor meglett.ilyen gyorsat nem akarok vagyis nyugisabban érjünk be ezt kívánom.


te hány hetes vagy?első baba?

2014. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Ma vagyok 38+4 hetes.

Első baba, lehet ezért is vagyok izgatottabb.

Semmi jel nincs még, méhszájam teljesen zárt, keményedéseim vannak, jósló fájást még nem vettem észre, de lehet csak olyan enyhék :) Az arcom csodás, pedig figyelem hátha eltorzul. Ma reggel kedvesen közölte a férjem, hogy még mindig gyönyörű vagyok, ma biztos nem szülünk :)

Akkor nektek nagyon igyekezni kell majd!

Csodás szülést kívánok!

A

Nekünk is kislány lesz. Én szeretném elkerülni a befektetést, indítást.

2014. szept. 19. 08:12
 3/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok, csatlakozom hozzátok.

Én 39+3 hetes vagyok, fiúcska bérli a pocakomat. Van már egy 2,5 éves kislányom. Hasonlóan az első válaszolóhoz ha keddig nem indul be a szülés akkor szerdán be kell feküdnöm, és beindítja a dokim. Remélem erre nem kerül sor, jobban szeretném ha magától indulna meg a szülés. Elég sok praktikát bevetettem már, de eddig semmi nem jött be..jól érzi magát a kiskrapek.

Lányomnál ilyenkor már akkorára bedagadt a fejem, hogy azt hittem nem férek majd be a kórházi ajtón:D Most semmi...nekem a dokim jegyezte meg 2 napja Nst-n: "anyuka, maga nem úgy néz ki mint aki szülni készül"


Van fogadott orvosotok?

Hol fogtok szülni?:)

2014. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is az utolsókat taposom 39+6. Nálunk is jövőhéten indítás lesz, első kisfiú lesz :) Semmi jele nincs!
2014. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

1.vagyok. van szülésznőm is, meg dokim is.

Nyíregyházán szülök.ti?

2014. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 38+1 napos vagyok. . gyermekemet várom, kislány. Első gyerek 41+2 napra született inditott szüléssel, majd rossz szívhang miatt császár.

Remélem a kiscsaj nem várat ennyit magára :)


Én is Nyíregyházán fogok szülni. Nincs orvosom, meg szülésznőm sincs. Elsőnél sem volt, de nem is éreztem hiányát. Szerencsés voltam jó orvos fogtam ki.

2014. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Úgy látszik ez a 23 keddi csoport lett :)

Szurkolok mind hármótoknak, hogy addig beinduljon a szülés magától.

Mi a Szent István kórházba készülünk szülni Pesten, vidékről megyünk, kb. 1,5 óra kocsival. Nekünk fogadott dúlánk van és a kórházban szülésznő. Orvosom nincs.

Nálam tegnap és ma már voltak jósló fájások, vagyis én azt gondolom ezek már azok voltak. Nem is fájt igazán, csak éreztem ahogy keményedik és meg kellett állnom arra a fél percre. Tegnap egy óra alatt 3x is volt, de aztán elmúltak.

Nálam sincs semmi más jel, gyönyörű az arcom, már amilyen lehet. :)

Nekem a terhesség alatt ilyen barna foltok jöttek ki az arcomon, azt mondták máj foltok, remélem majd elmúlnak.

Ma estére van egy szülinapi buli meghívásunk, arra még elmegyünk :)

Kitartás mindenkinek.

Sokkal jobb, hogy megoszthatja az ember a gondolatait valakivel.

38+5 khm

2014. szept. 20. 17:27
 8/27 A kérdező kommentje:

Csajok!

Hétfőn jön a hideg front, azt mondják akkor sokaknak indul be a szülés! Szurkolok nektek!

2014. szept. 21. 07:47
 9/27 anonim ***** válasza:
Minket eddig egy front se mozgatott meg :))) Ez se fog szerintem!
2014. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Itt minden a legnagyobb változatlanságban. Ez még biztos nem a mi frontunk volt.

Ma voltam védőnő, minden rendben. Vérnyomás remek, baba mocorog, vizelet mindenre negatív :) Pocak viszont egyre szélesebb lent, elindult talán lefelé :)

Viszont annyira fáradt vagyok. El tudnék aludni, pedig ma nem csináltam semmit! Lehet ez az időjárástól van.

A csomagot is legszívesebben újra átpakolnám, de nem nyúlok hozzá!

Remélem ti is jól vagytok, és akinek már sürgető lassan ki bújik a pocaklakó.

39. hét, ez is eljött :) Még 7 nap a kiírtig!

2014. szept. 22. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!