Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ebben az időben (tegnap, ma)...

Ebben az időben (tegnap, ma) kivitték a gyerekeket a ti ovitokban?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 18:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem .
2015. jan. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hétfőn nem, kedden igen
2015. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Igen Budapesten mindennap kiviszik őket 30 percre,csak akkor nem ha esik az eső.
2015. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap sem és tegnapelőtt sem voltak kint, amivel én nagyon nem értek egyet, mert oké, hideg van, de száraz és napos idő volt. Azért érdeklődtem, hogy szóvá tegyem-e. Ott van egész nap a gyerek, este a sötétben már hová vihetném, hogy legalább levegőzzön egy picit?! Szeretem ezt az ovit, de ez a része nem oké. Hasonló a tapasztalatom a bölcsivel is egyébként. Nekem sincs kedvem kimozdulni, de az oviban ráadásul nagyon zsúfoltan vannak, kellene kis mozgás a szabadban.
2015. jan. 7. 12:15
 15/19 anonim ***** válasza:

Na en meg pont ellenkezoleg az a gondom az ovival,hogy ha esik ,ha fuj,ha minusz 10 van akkor is kiviszik oket.

Az udvar huzatos,saros,de mindig ,mindig kiviszik oket.utana meg betegek

2015. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én óvónéni vagyok-a hivatalos,-5C-ig lehet kivinni,persze szélsőségektől eltekintve(szél..stb)
2015. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kint voltak mindkét nap.
2015. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nálunk sokszor azért nem tudják kivinni a gyerekeket, mert nincs minden gyereknek megfelelő öltözete.

Pl. Sokszor nincs sapka a gyerekeken vagy ilyen hidegben ksztyű, sál, overálnadrág, harisnya vagy aláöltözet stb.

Többször láttam már, hogy a reggeli mínuszokban is egy szál pulcsiban hozták a szülők a gyereket a kocsitól, csak arra nem gondolnak, hogy az udvarra kéne egy kabát és egy sapka is...

2015. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy válaszoltatok! A lányom azt mondta, hogy náluk sincs mindenkinek kimenős ruhája... Furcsállom, mert én pl azon pörögtem a szünet utolsó napjaiban, hogy legyen egy "játszós" csizmája is, amiben nyugodtan kimehet. Viszont olyat is láttam, hogy tényleg kocsiból ki, egy szál farmer, sportcipő, jó napot. Az én gondolatmenetem azt diktálja, hogy ha kocsit fenn tudnak tartani, akkor nyilván a megfelelő ruházat sem okozna gondot, tehát marad a nemtörődömség a szülők részéről, mint magyarázat.
2015. jan. 8. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!