Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák, ti mit tennétek?

Anyukák, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
LÁnyom allergia gyanús. Hosszú hetekig tartó öklendezős köhögés ( és mindenféle gyógyszer felesleges beadása után)végre kaptunk beutalót allergiavizsgálatra, és ott mondták, hogy előkezelésként ír fel valamit a háziorvos. Elkezdte szedni, sokkal jobban is lett. Most 15-e óta nem szedi, folyamatosan romlik az állapota. Itthon reggel csúnyán köhög, az oviban múlt héten 2x mondták, miután rákérdeztem. Ma megint megjegyezték, hogy felébred a köhögésre, és a körülötte alvókat is felébreszti. Jövő hét közepén viszem vizsgálatra, utána derül ki, mi lesz. Remélem, kaphatja tovább ezt, és pár nap alatt elmúlik neki. Úgy vettem észre, hogy már zavarja az óvónőket. Megtehetném, hogy elhozom ebéd után ( de nem lenne jó megoldás), vagy kivehetném közel 2 hétre. Szerintetek mi lenne a jobb? Ő szeret menni, jobban érzi magát, szert gyerekek között lenni.
2015. jan. 28. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben én elhoznám ebéd után. miért nem lenne jó megoldás? szerintem ez az amivel a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad :)
2015. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert a lányom még akkor is morcos, ha alvás után megyek érte, mert még játszana. Mostnában kell mennem néhány olyan helyre, meg orvosokhoz más városokba, ahonnan nem tudok fél 1-re érte menni, más meg nincs, aki elhozná..
2015. jan. 28. 01:07
 3/13 anonim ***** válasza:
én se venném ki 2 hétre emiatt... vinnéd magaddal orvosokhoz, meg ahova menned kell ebben a 2 hétben? jobb helye van az oviban... amikor van rá lehetőséged hozd el ebéd után, amikor nincs akkor alvás után.. jövő héten úgyis visszaviszed, és rendeződik remélhetőleg a köhögése, ezt a kis időt meg kibírják az óvónők (egy gondozó)
2015. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mit szedett?

Mandulái rendben vannak?

2015. jan. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Mandulái az egyik ügyeletes doki szerint nagyok, gégészeten azt mondták, nincs vele gond.


Huh, most hirtelen, ami eszembe jut, és ebben az időszakban kapott a köhögésre: Calcium, fenistil, sinecod, erithrotrop ( most nem tudom, hogy írják), stodal, prospan, ambroxol, és utoljára Aeriust, ez használt. Ezen kívül több félét kapott, de csak ennyi ugrott be. Mivel ovi óta rengeteget volt beteg, ezeken kívül még kb 2x ennyi gyógyszert szedett...

2015. jan. 28. 11:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Azért morcos, ha alvás után mész, mert pont akkor jön a játék. Ha alvás előtt viszed haza, az teljesen más.
2015. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem közvetlenül alvás után, mert 3 körül kelnek, utána uzsonna, és játék. Fél 4-3/4 4 körül szoktam odaérni érte. Itthon nem alszik, sokkal rosszabb lenne, ha elhoznám. Volt, mikor eljött, de ő is utálta, és már a 2-3. napon megkérdezte az óvónénitől, mikor fog végre ott aludni.
2015. jan. 28. 17:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Aerius - tipikus allergiagyógyszer, mi is azt kapjuk poratkára. Szerintem is hozd el ebéd után. Az enyém is mérges, ha délután a játék közben megyek érte, de ha ebéd után, akkor nagyon örül.
2015. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem vinném egyáltalán. Vagy ez lenne, vagy alvás után haza 2 hétig.
2015. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel a többieket felébreszti a köhögéssel, ezért elhoznám ebéd után. Nem jó, így nem alszik sem ő, sem rajta kívül huszon-x gyerek. Persze, hogy szóltak az óvónők, igazuk is van, ilyen csúnyán köhögő gyereknek nincs helye az óvodában (akkor sem, ha csak allergia okozza).
2015. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!