Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járna, ha a gyerekem ovistársát felképelném?

Figyelt kérdés

gondolom azért rendőrségi ügy nem lenne egy tasliból, nem? szerintem még az óvónő is rámondaná, hogy szerencsétlen véletlen... :D

1,5 éve bántja a gyerekemet ez a kis görcs, ami a legrosszabb, hogy még röhög is közben! múltkor nekem jött, ütött ahogy bírt, óvónő szedte le rólam... egyszerűen nem tudom türtőztetni magam, meg kell védenem a gyerekem!!!



2015. febr. 4. 12:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
De, lenne rendorseg, nagyon is.
2015. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
29%

Majd 20 évesen is futsz a gyereked után megvédeni???

Beszélj az óvodavezetővel, ha szerinted agresszív, antiszociális a gyerek, és nem való közösségbe. Majd ők intézkednek, ha szükségét látják.


Te jó ég! Idegen gyerekét akarod bántalmazni??? Sajátoddal is ezt teszed, amikor nem a szerinted elvárt viselkedést hozza???


És ha semmi nem történik, akkor vidd el a gyerekedet máshova. Nem körülötted forog a világ, nem kötelező oda hordanod a gyereked.

2015. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%

Mi van a gyerek szüleivel?

Talán érdemes lenne velük beszélni. A gyereket hiába vered, abból szerinted mit tanulna, ha alapvetően egy neveletlen gyerek ezek szerint és verekszik?

Óvónők, óvoda vezetősége mit tesz? Velük beszéltél?

2015. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minimum feljelentenének! Ha más gyerekeket is bánt, én összefognék a szülőkkel, óvónővel és átrakatnám azt a problémás gyereket. Azzal semmire nem mennél, ha lekevernél neki egyet...sőt csak magadnak ártanál pereskedéssel, ami rengeteg idő, és pénz.
2015. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
33%
És még a gyerek a kis görcs, mi? Gondolkodni szoktál néha esetleg?
2015. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%

Btk szerint kiskorú sérelmére elkövetett testi sértés. Mivel kiskorú, védekezésre képtelen személyről van szó, ezt súlyosbító körülményként veszi a figyelembe a bíróság.

Büntetlen előélettel felfüggesztett szabadságvesztés a legvalószínűbb következmény.

2015. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%

Sztem feljelentenének, én biztos megtenném ha vki megütné a gyerekem.


Viszont miért nem a szüleivel beszélsz? Vagy az ovodavezetővel?


Vagy vidd máshova a gyereked.


Amúgy meg nem neked kell megvédeni hanem saját magát kéne. Alsóba is ott leszel mellette?


Ezt nem azzal kéne elintézni h megütöd a másikat. Ahhoz nincs merszed h a szüleinek szólj csak egy kiskorú ütögetéséhez?

2015. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
Neked ment? Egy ovis? Miért? Az óvónő mit mond? Ha megütöd az bűncselekmény, de ha megteszed meg is érdemled a büntetést. 1,5 éve nem teszel semmit se te se az óvónő, hogy változzon a helyzet? A vezetőóvónő mit mond? Egyébként ha a gyerekemet egy másik bántja az oviban és ez évekig tart az az óvónő felelőssége.
2015. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az érzéseidet, mindenki védené a gyerekét, de nem az a megoldás, hogy megütsz egy kisgyereket. 1,5 év alatt nem tettél semmit? Előttem már leírták,összefogni a többi szülővel, beszélni a vezetővel, a gyerek szüleivel, ha a vezető nem tesz semmit, akkor a jegyzővel. Elérni, hogy eltanácsolják onnan az agresszív gyereket.
2015. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%
Azt értem, hogy meg akarod védeni a gyerekedet, de miért erőszakkal és miért egy gyerek ellen???
2015. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!