Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barnázás, és aktus közben...

Barnázás, és aktus közben fellépő vérezgetés miatt eü kaparást javasolt az orvos. Fáj? Altatnak? És milyen következményekkel járhat, ha nem vállalom?

Figyelt kérdés
Esetleg valami más módon orvosolható ez a probléma? Segítsetek légyszi,nagyon beijedtem.
2014. szept. 30. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt. Nem fáj, altatnak. Ha nem vállalod az csak elhúzza a bajaid. Nekem egyszer volt, azóta semmi panasz. Évekkel később szültem, egy teljesen problémamentes terhesség után. Szóval nekem segített, ne félj.
2014. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Mennyi idő korházban fekvés ez?
2014. szept. 30. 11:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Orvost is próbáltam kérdezgetni,de majd 1 hónap múlva a kontrollon megbeszéljük. Ennyi volt a válasz
2014. szept. 30. 11:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Aznap hazamegetsz, nem lehet szexelni 6 hétig! Altatnak. Ha javasolták, menjél el, nem kell félni. Nem fog fájni utána abszolút, csak böven fogsz vérezni utána. Nekem 2 hétig tartott a vérezgetés utána...
2014. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Menzeszkor csinálják? Vagy attól független bármikor?
2014. szept. 30. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de mondjuk szerintem érdemes lenne megkérdezni egy másik orvost is. Nem volt még eü. kaparásom, remélem nem is lesz soha, de aktus közben vérzés és barnázgatás igen, aminek méhszájseb volt az oka.
2014. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs méhszájsebem,mert gondolom mondta volna. Megcsinálta az éves rákszűrést is.
2014. okt. 1. 06:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Az hogy nem mondja, nem jelenti azt hogy nincs. Nem mindig foglalkozik vele az orvos, főleg ha nem okoz porblémát. Mondjuk csak szólt volna, kenetvételnél elvileg látszik.
2014. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel a problémával küzdök!

Szeretkezéskor vérzek és erősen barnázok a ciklus közepétől addig ameddig megjön a menses!

Egy 10 forintos nagyságú méhszájseben van,pénteken megyek fagyasztásra!

Szó sem volt eü. kaparásról!

2014. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy voltam én is úgy rákszűrésen, hogy nem említették a méhszájsebet (pedig volt), ráadásul terhesség elején, aztán közben meg lestünk, hogy honnan jön együttlétek után a vérzés. Mert nem mondtam az elején, hogy problémás. Terhesség alatt meg már nem kukucskált be.Addigra meg gondolom már elfelejtette, hogy mit látott pár hónappal korábban.


Elhúzódó vérzésnél szoktak csinálni eü. kaparást, de nekem nagyon gyanús, hogy aktus közben-után vérzel.

2014. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!