Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti fizetnétek továbbra is?

Ti fizetnétek továbbra is?

Figyelt kérdés
a kislányomat ebéd után hozom haza minden nap.sajnos olyan rossz az ovodai ebéd,hogy nem nagyon eszi meg ,legtöbbször csak turkálja hozzá sem nyúl,nagy ritkán a levest megeszi(ovonénik mondták).felajánlották,ha gondolom vigyem haza ebéd elött,mert úgysem eszi meg,így legalább nem fizetjük feleslegesen az ebédet.Én minden nap főzök itthon,ovi után itthon ebédel.ti elhoznátok ovi elött?vagy mit csinálnátok?(a többi gyerek sem nagyon eszik,csak 1-2,de sajnos ők du 4-5ig ott vannak)nem lenne hátránya abbol ha elhozom?mármit mégis csak egy közösségi tevékenység,nem?de feleslegesen fizetni sincs értelme
2015. febr. 6. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyanigy voltam. Kerdeztem az ovonènit es ő mondta hogy ne hozzam el(kozöseg miatt, ahogy irtad) mert ebéd után szülinapoznak, tortáznak es minden élményből kimaradna.

2015. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak egybe lehet fizetni a eggelit, ebédet, uzsonnát. Akkor nem kapna reggelit se? Csak nézné,ahogy a többiek elé odarakják? Vagy reggeli után vinnéd, hoznád ebéd előtt? Akkor meg mennyit lenne oviba 9-fél10-től, fé 12-ig? Annak mi értelme? A futkosásba fáradnál el.


Én fizetném az ebédet.

2015. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az lenne a hátránya,hogy ha esetleg majd elmész dolgozni,akkor mi lesz?! És iskolában? Nálunk addig nyüstölik az óvónők a gyerekeket és a szülőket az evéssel,amig nem hajlandók enni,legalább valamiből. Ez tapasztalat. Hosszú távon nem lesz kifizetődő,ha haza viszed,akkor sose fog ott enni meg máshol sem. Nálunk ilyet nem is mondanának az óvónők,hogy vigyem haza ebéd előtt...Egyébként is a téritési dij nem csak az ebéd,hanem a reggeli és az uzsonna is egyben,étkezés nélkül meg nem lehet az óvodában a gyerek.
2015. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dolgozom most is 4 órában hajnalban 5-9ig.apuka viszi oviba a kislányunkat.3/4 7re ,mert ő is megy dolgozni.reggelit az oviban kap és tízorait is.azért fizetni kell,de akkor az ebédért nem kellene(309ft-ma megkérdeztem)nsgyon jó érveket irtatokúgyhogy azt gondolom hagyjuk ott "ebédelni" továbbra is.köszönöm a válaszokat mindenkinek,számunkra hasznosak voltak!
2015. febr. 6. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem is maradjon ebéd utánig .csak 1 étkezést nem lehet fizetni csak az egészet tehát reggeli ebéd uzsona .
2015. febr. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam nálunk lehet csak reggelit és uzsonnát fizetni,tehát nem kötrlező az ebéd!de végülis mind1,mert maradni fog
2015. febr. 7. 08:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tenném, ert így soha nem is fogja megenni a menzakaját.
2015. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
h n
2015. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hopsz...Szerintem vigyen otthonról ebédet, ha már a menza nem kötelező...jobban járna vele, és ott is tudna maradni, mert (remélhetőleg a Te főztödet megeszi(gondolom igen)) nem lesz éhes...
2015. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!