Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van e még értelme továbbra is...

Van e még értelme továbbra is szednem a clostilbegytet?

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a problémával fordulok hozzátok hogy nehezen esek teherbe ! Az első gyermekemmel évek után nem estem teherbe fölkerestem egy nődokit aki főlirta a closlibegyt gyogyszert az első doboz beszedése után teherbe is estem már 4 éves a kislányom. Szeretnénk kis tesót már lassan 2 éve probálkozunk sikertelenül ! Elmentem ujra az orvosomhoz és megint szednem kell a closlibegytet,már 3 havi adagot beszedtem de semmi eredménye nagyon elvagyok keseredve és nem tudom van e értelme még továbra is szednem. Kérlek aki hasonlo cipöbe járt az légyszi irjon!!

2014. nov. 30. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Három hónap után nincs értelme önmagában ezzel próbálkozni, ez úgy emlékszem benne is van a papírjában. Én négy hónapot adtam neki, nem sikerült a baba. Utána volt egy laparos műtétem (tükrözések, átjárhatóság, találtak egy kis endometriózist is, leszedték). A műtét utáni ciklusban a Closty mellé jöttek a peteérlelő, repesztő szurik, rögtön ikrek sikerültek. :) Ne keseredj el, nekem sem volt elég csak a Closty! De ez közel sem jelenti azt, hogy más se segít! ;)
2014. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Closty helyett ki kéne vizsgálni, hogy mi a bajod.
2014. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso babammal clostyval estem teherbe... masodikkal 1ev probalkozas utan besokalltam... sokat olvastam az inofolicrol... annyi jot irtak rola.. es tegyem hozza en nemhiszek az ilyenekben.. de mondtam nincs mit vesztenem kiprovalom.. 3 dobozt ittam ki.. es mikor mentem nogyogyaszhoz kontrollra azzal a johirrel fogadott h baba van a pocimban... szoval csak ajanlani tudom...INOFOLIC
2014. dec. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát holnap elválik mert holnap kell mennem visza a nögyogyászhoz már kiváncsi vagyok mit fog mondani . Gratulálok hogy neked ösze jött remélem én is sikerel fogok már járni
2014. dec. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!