Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák? Mit csináljak...

Tápszeres babák? Mit csináljak? Ha továbbra is hány akkor váltsunk? Mi okozza a hányást? úgy sajnálom szegényt.

Figyelt kérdés
Elment a tejem így áttérünk tápszerre.beba pro 1-et eszünk, a kórházban is kapott mert nagy súllyal született a manó. két napja kapott ilyet akkor büfi után letettem magam mellé majd rángatózás után hányt egyet fekve de meg sem hatotta, aludt tovább. este pedig sírt végig, nem bírt kakilni.kapott ma colief cseppeket remélem az segít.
2014. dec. 10. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
hányt vagy bukott? nem mindegy. ha bukott akkor tápszerrel tudtok kalkulálni, kérj tanácsot a védőnőtől, dokitól, de ha hányt azt orvosolni kell.
2014. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

két napja hányt egyet és azóta?

Cseppeket nem kell neki adni rögtön, várni kell, tornáztatni, masszírozni, itatni, hogy magától tudjon kakilni.

2014. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hányt? Nem csak bukizott?

Enyém is szorulásos volt, kamillat tea cukorral. Ez volt mindkét gyerekemnél.

Cseppeket nem kell rögtön adni.

2014. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős baba?

Tápszert orvos írta fel? Ha hányt, mindenképp orvos, ha sokat bukik a tápszertől, akkor is orvos. 6 hónap alatti babának mindenképp orvossal írass fel tápszert. Lehet jobb lenne HA tápszer vagy más speciális tápszer.

2014. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi Beba HA-t ettünk eddig (5 hó). Rettenetesen sokat bukott tőle, minden kajálásnál... Kértem a dokit, hogy írjon fel AR-s tápszert, szinte 100%-ban megszűnt (de a hozzátáplálást is elkezdtük) bukás vagy hányás nem mindegy. a bukás elvileg normális (bár akinek sokat bukós babája van, az nagyon ki tud merülni benne...), a hányás nem.. ha mindig fennáll, akkor próbáljatok AR-s tápszert
2014. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak egyszer hányt elkezdett a kis teste rángani és kijött..ma bukott csak egyet.kakilt is azóta de még mekkorát.pisis pelus is van.tornáztatom stb. védőnő javasolta a cseppeket.hát még nagyon picike 3 hetes . doktornő írja a tápszert. írtak neki ma humana digest plust de még nem kezdtük el mert nagyon nehezen kapható. annyira sajnálom, hogy nem tudom szoptatni:(
2014. dec. 10. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

én sem tudtam szoptatni, kb 8. hétig szenvedtem vele, de azt feladtam mert a fiam minden szoptatásnál mintha nyúznák annyira ellenkezett. azt fejtem de nem volt hosszú életű, elapadt a tejem. kb 10hetes kora óta tápszeres, nekem is rossz volt mert én végére belejöttem, de a fiam csak ellökött minden etetésnél. most teljesen nyugodt 4hónapos bab. tehát ne aggódj, ne stresszelj ezen, majd a következőnél jobban megy majd, én ezzel vígasztalom magam :)

2014. dec. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!