Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elvinnéd gyermekedet az...

Elvinnéd gyermekedet az óvodai farsangi buliba ha épp kilábal egy betegségből?

Figyelt kérdés
A héten hiányzott, hétfőn már mehetne, de már most is egész jól van, holnap lesz a farsang. Csak délelőttre vinném, amíg tart a buli.
2015. febr. 12. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a betegségtől függ. Ha jól van, nem lázas, nem folyik nagyon az orra, nem köhög percenként, akkor persze.

Te látod, hogy hogy van.

Nálunk az oviba behozták az otthon levő gyerekeket is, aki már már teljesen tünetmentes volt. .semmi gond nem volt.

2015. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, ahogy az első is írta. Ha nem lázas nem köhög nagyon, akkor vinném. Ez egy nagy esemény nekik, az enyém még egyről sem hiányzott, épp nem volt beteg olyankor. De ha nagy baja nem lenne, és az óvónő beleegyezik, én is vinném ilyen helyzetben.
2015. febr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetünk. Másfél hete otthon vannak a gyerekek. Van még egy kis orrfolyás, de amúgy rendben vannak.

Nálunk holnap délután lesz a farsang (kultúrban tartják családostól). Vinni fogom őket, mert a fiamnak az első lesz, a lányomnak meg elvileg a második lett volna, de tavaly kötőhártya gyulladás miatt lemaradt róla.

2015. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy gondolom, ahogy az előttem szólók. Nálunk is kilábalóban vannak, és egy hónapja készülünk rá, úgyhogy megyünk. Fordított esetben engem sem zavarna. Tényleg nagy élmény ez nekik.
2015. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk csak akkor lehet bevinni a gyermeket, ha orvosi igazolása van arról, hogy azon a napon közösségbe vihető. Egyéb esetben nem lehet az ovi területére vinni.

Egyszer, egy pénteki napon abból is baj volt, hogy az orvostól hazafelé menet bementünk, hogy mikor megy a gyerek- hétfőn-, akkorra van igazolása, hogy gyógyult. Nem mentünk be a csoportszobába, csak megálltunk a tök üres folyosón, és kihívtam az óvónőt oda. Erre közölte, hogy legközelebb leszek szíves telefonálni, és nem bevinni a beteg (felgyógyuló félben lévő) gyereket. Szóval... :(

2015. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!