Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Jó, ha ennyire összefonódnak...

Jó, ha ennyire összefonódnak a dolgok az oviban?

Figyelt kérdés
Az óvodánkban vezetőváltás szeptemberben, egy már ott dolgozó óvónőt neveztek ki az ovi élére, akinek a gyereke az egyik csoportba jár. A gyerkőc egyik óvónője egyben a keresztanyja is, és most, hogy az anyukája vezetőnő lett, ebédelni ugyanabban a csoportban ebédel, mint a gyermeke. Rendben van ez így?
2015. febr. 27. 16:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem kellene kettéválasztani a dolgot, hogy ő most vezetőnő vagy anyuka? Mert korábban a vezetőnő nem ment be ebédelni egyik csoportba sem, szülők pedig értelemszerűen nem mehetnek be ebédelni a gyerekekhez a csoportba.
2015. febr. 27. 16:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre fura. Nálunk is van egy óvónő, de a másik csoportba jár a lánya, és nincs extra átjárkálás, együtt ebédelés.
2015. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Kislányom egyik óvónénijének a lánya is oda jár , igaz másik csoportba, de csak "elvileg" , folyton átmászkál, ott eszik, ott volt farsangkor , és csak úgy átszalad az anyukájához... én nagyon nem értek ezzel egyet, kislányom idén kezdett, s rengeteget hallottam tőle , hogy de az xy. anyukája is ott, van, s szememre vetette, én miért nem vagyok óvónéni, akkor vele lehetnék... szerintem ez szakmailag hiba, persze mint anyuka megértem, hogy nehéz megállni, hogy átengedje a gyermekét, de akkor sem helyes!
2015. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Én sem tartom jó dolognak egyáltalán, a többi gyerekre nézve, kimondottan felháborítónak tartanám, hiszen a többi gyerek szíve fáj, ha látja. Nekem barátnőm ovónéni, a kisfia mégcsak nem is abba az oviba jár, mint amelyikben ő dolgozik, éppen emiatt. Az én kisfiam ovónénijének is van óvodás gyermeke, ő ugyanabba az oviba jár, de másik csoportba. Nem hallottam még soha, hogy átmenne a gyerek a fiamékhoz, vagy hogy az ovónéni menne a másik csoportba. Én biztos szóvá tenném, akár anyukákkal összefogva. Szerintem ez nagyon etikátlan a részéről. :(
2015. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több óvónőnk is hozta a saját gyerekét az oviba. Nem volt semmi gond ebből. Hol ettek volna, a folyosón? Egy ebédlő van, egy csoportszoba.
2015. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!