Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért lettek ennyire liberális...

Miért lettek ennyire liberálisak az óvónők? Ünnepségre uniszex szoknyát?

Figyelt kérdés
Az oviban megünneplik a március tizenötödikét pénteken, és a nagycsoportosok tánccal készülnek rá, de mélységesen felháborított, hogy a vezető óvónő táncra szoknyát kér nem csak a lányoktól, hanem fiúktól is. Én ezt nem fogadom el, hogy hülyét csináljanak a fiamból, de röhej hogy a többi szülőt nem érdekli. Egyszerűen nem értem miért nem jó a nadrág! Lányoknak természetes, hogy szoknyát adnak, ha azt kérik, de fiúnak? Könyörgöm.
2015. márc. 9. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Én sem adnék szoknyát a fiamra. Nem tudom, ez milyen óvoda, de szólnék ezért az igazgatónak, vagy a felügyeleti szervnek emiatt.
2015. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Kamu kerdes.
2015. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem kamu, nálunk is volt ilyen, de nálunk a szülők nagyobbik része leszavazta.
2015. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk egyszer varratott az egész ovis csoport szoknyát, de olyat ami a derekánál gumis, és fekete színű. (Szigorúan csak féllépésre.:) )
2015. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ, milyen tánc. Lehet a tánc jellegéhez szükséges a fiúknak is egy bő gatya (pásztornadrág pl.)és az óvónők úgy oldják meg, h egyfélét varratnak, ami kislányoknak jó pl. angyalszoknyának karácsonykor, néptánchoz felvehető köténnyel, meg fiúknak is elmegy mondjuk márc. 15-én.
2015. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem kamu akkor meg nem kell belemenni es kesz.


En liberalis vagyok, de nem adnek a fiamra szoknyat.

2015. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Azért, mert meg megmerem kérdezni?
2015. márc. 9. 10:39
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Azert mert szamomra teljesen irrealisnak tunik, es soha nem hallottam meg ilyenrol, pedig az egesz orszagban vannak kisgyerekes ismeroseim es rokonaim.


Masreszt meg bedobtad a liberalis minositest, ami gyakran egyszeruen provokacio.


Nem egy jelmezrol van szo veletlenul, amit te neztel szoknyanak?

2015. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Milyen szoknya? Linkelj egy képet! Nem hiszem, hogy egy lány rakott szoknyát kérnek!
2015. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2015. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!