Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mibe szokták öltöztetni a...

Mibe szokták öltöztetni a gyereket az óvodai fényképezkedésnél?

Figyelt kérdés
Első fényképezkedése lesz a kislányomnak és fogalmam sincs, hogy mit adjak rá. Ruhát, vagy szoknyát, vagy egy szép felsőt egy nadrággal? Nagyon ki kell öltözni vagy lehet kicsit lezserebb is?
2015. márc. 18. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk csak annyit mondtak, hogy csinosan legyen öltöztetve, ez pedig minden szülőnek mást jelentett. Van, aki simán egy szebb pólót, nadrágot adott a gyerekre, más meg alkalmi ruhát. Nálunk nyáron van a fényképezés, én egy csíkos pamut ruhát és egy vállpántos felsőt és térdnadrágot küldtem be, ezekbe öltöztették. A képek fele az egyik ruhában van, a másik fele a másikban.
2015. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Amit te csinosnak tartasz. Nálunk volt már szoknyás, volt már farmernadrágos, szép felsős ruha is.(nem fehér ing)


Valami szép tavaszias, vidám színek, esetleg bársony, kord szoknya, ruha, fehér felsővel.

2015. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én mindig csinibe öltöztetem őket, többnyire ruhát kapnak. A szoknya szép felső kombinációban parádézik minden nap, így ilyenkor kicsit különlegesebben szoktam felöltöztetni.
2015. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha lányom lenne,akkor szoknyát vagy egyberuhát adnék rá ilyenkor,nadrágot semmiképp nem. Egy szép szines blúz egy szoknyával is jó,de ha fehér felsőtök van,az is jó. Végülis mindegy,csak egy kicsit elegánsabb ruha legyen.
2015. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Baranka ***** válasza:
46%
én egy csinosabb farmerját adtam rá, fehér harisnyával, fehér ünneplős cipővel. Egy hello kittys felsőt adtam rá. Szerintem nagyon csinos volt úgy.
2015. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én fekete leggingset és egy fehér csipkés, alul fodros felsőt adtam rá, nagyon csini volt benne, ennél alkalmibbat túlzásnak éreztem volna. Azt nem láttam, hogy a többi gyerek miben fényképezkedett.
2015. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet vagány is-lezser is,de csini legyen.ne érezze magát alulöltözöttnek a többiek mellett
2015. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig annyit mondanak hogy csinos ruhába ,lányom ilyenkor az egyik ilyen alkalmi ruháját vesszi fel van belöle 2db amitt csak ünnepsègre,fotozáshoz vesz fel .
2015. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amiben te viszont szeretnéd látni a lányodat a fotókon...

Ha egyéni képek készülnek, akkor teljesen rád van bízva, miben viszed, hiszen te fogod kifizetni. Ha nektek a vagány, lezser viselet a stílusotok, akkor abban fog jól mutatni, nem pedig a habos-babos ruhában.

2015. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik csinos, nem agyonhordott, kislányos ruháját. Lehet egyberuha harisnyával vagy cicanadrággal, szandállal vagy ünneplős cipővel, lehet egy szebb, szépen szabott póló kisszoknyával, uram bocsá' akár még nadrággal is, ha netán a szoknáyt nem szereti. Egy kedves nyári ruha is tökéletesen megfelel. Hajába egy szép pánt vagy masni, máris kész a cuki fénykép :) Az iskolás vagy felnőttes stílusú ünneplőruhákat én nem szeretem pici gyerekeken és a lányomnak nincs is ilyen.
2015. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!