Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Te szólnál az óvónőnek emiatt?

Te szólnál az óvónőnek emiatt?

Figyelt kérdés

nagycsoportos gyerekem azzal jött haza az oviból, hogy hallotta, amikor az óvónők minket beszéltek ki, a mi családunkat. Azt hitték, hogy alszanak a gyerekek, de nem, az én gyerekem hallotta és negatív érzéseket váltott ki belőle.

Kérdőre vonnád az óvónőt?

Szerintem az óvónőnek nem az a feladata, hogy a családról véleményt alkosson a gyerek füle hallatára, bármiről is legyen szó.

Nincs igazam?

ja a gyerek nem hazudik, nem füllent, tuti, hogy így volt ahogy ő mondja.


2015. márc. 23. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ mit mondtak? Mert ha mondjuk arról van szó, hogy a tip-top óvónéni megszól, hogy maci naciba viszed be a gyereket akkor nem kell vele foglalkozni...

Mást meg honnan tudna rólatok?

2015. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészt nem mindegy, hogy ha valóban ez történt, akkor miről volt szó pontosan. Másrészt az is lehet, hogy a gyerek félreértette. Meg az is lehet, hogy semmi ilyen nem történt, csak a gyerek álmodta.
2015. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ miről van szó.


Nyilván ha az előző válaszoló által említett lényegtelen dolog, akkor nem is foglalkoznék vele.


Ha jogos, akkor meg inkább magamon és a családomon gondolkoznék el, mert ha már mások is észreveszik, hogy gáz van, akkor ott tényleg gáz van. Nem lehet, hogy ezért érint ez rosszul téged és a gyereket is? Rossz érzés szembesülni a problémával...

2015. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott konkrétan az óvónő?
2015. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék. A gyerekkel beszélném a meg a helyzetet, konkrétan azt a dolgot beszélném át vele, ami "negatív érzéseket váltott ki belőle".
2015. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez tudni kellene pontosabban, mi történt.
2015. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Én szólnék. Simán kinézem az óvónőkből, hogy kibeszélik a családot. Nálunk játékidőben mondtak olyat, hogy: "undok, apja természetét örökölte", meg: "hisztis, mint az anyja".

Szerintem igazad van, kérdező. Most elég nagy a feladat, hogy rendet rakj a gyereked fejében, anélkül, hogy szidalmazd neki az óvónőt.

2015. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van fejlemény, szóltál?
2015. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel,hogy úgy is letagadnák az óvónők és csak te lennél kellemetlen helyzetbe,hogy a gyereked miket "talál" ki. Nálunk is volt nem egyszer olyan dolog, amire rákérdeztem náluk,mert elmondta a gyerekem és persze letagadták,hogy nem volt ilyen (nem kibeszélésről panaszkodott a gyerekem,teljesen másról), aztán még nekem kellett bizonyitani,hogy de tényleg....szóval ennyit erről. Semmit nem érsz el,ha szólsz. Náluk a gyerek szava semmit nem ér, és ezzel nem tudsz érvelni,hogy a gyerek mondta.
2015. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki emberekkel dolgozik, lehetetlen, hogy ne tárgyalja ki a személyes gondolatait a kollégákkal az ügyfelekről/jelen esetben szülőkről, családokról. Nagyban függ attól is, hogy mit mondott konkrétan. Nyilván nem gondolták, hogy a gyerek nem alszik, nem akarták ezzel sem Őt, sem Téged megbántani. Feltételezzük a jót mindig!


Egy óvónő

2015. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!