Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis kislányok anyukái, hol...

Ovis kislányok anyukái, hol érdemes venni az oviban hordott tunikákat és szoknyákat?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdik az ikerlányaim az ovit. Mivel dupla mennyiség kell, nem mindegy, hogy milyen áron jutok hozzá.
2015. ápr. 7. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Tudom le leszek pontozva, megleszek kövezve de én a kínaiba vettem.
2015. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem kínaiban leggingseket, meg tunikákat. Meg vettem Tescoban, ott is ki lehet fogni akciósan jókat. Meg én mindig körülnézek a Facebookon baba- mama adok- veszek csoportokban, fiillérekért cserlnek gazdát a gyerekruhák.
2015. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom az adok-veszek oldalakat. Nekem pl van egy "állandós eladóm", tiszta, igényes anyuka, pár szár forintokért szoktam vásárolni tőle tök jó cuccokat.
2015. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én FB-on néztem a kerületünkben lévő csoportokban illetve, a környező kerületek csoportjában.

Sokat Teszveszről "vettem". Rengeteg jó állapotú ruhát "veszek" onnan mai napig 1Ft vagy max. 100 Forintért licittel.


Van, hogy elnézek turiba és kifogok 1-2 jó darabot, de ez nem sűrűn jellemző.

Inkább a net a nyerő nálam.

2015. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont ma vettem a lányomnak párat a Tescoban. Most akciósak voltak. Vettem leggingset is, meg néhány tunikát.

Egyébként a H&M-ben is gyakran vásárolok, ott sokszor a leggingsekre 2-t fizet, 3-t vihet akció van. Meg pólókra, pamut hosszú ujjú felsőkre is szokott lenni. De kombinálhatod is ezeket, a lényeg az, hogy ha 3 terméket veszel ezek közül, akkor a legolcsóbbat ajándékba kapod.

2015. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, lemaradt, hogy szoknya is szokott lenni.

De egyébként én szoknyákat a Hádában vettem ősszel, nagyon jók voltak. Vagy a Lidl akcióit érdemes figyelni, mert ott is szokott lenni szoknya.

2015. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Háda, Tesco, Lidl, H&M, ahol szoktam jókat találni.
2015. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a H&M-ben szoktam venni. Sok 2-t fizet, hármat vihet akció van, és most 1300 Ft-ért nagyon édes ruhák vannak. Én ezek alá a ruhák alá szoktam hosszú ujjú pólót, és leggingset adni. Ezekből általában egyszínűt veszek.
2015. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háda,lidl,h&m tesco,ezeken a helyeken lehet a legaranyosabb ruhákat,szoknyákat venni ,leggingset venni.
2015. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!