Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Beíratáskor 2 ovit is lehet...

Beíratáskor 2 ovit is lehet választani, vagy csak 1-et?

Figyelt kérdés
Olvastam itt hogy volt akinek nem tetszett a beszoktatási program és át kellett vinni máshová. Hogy kihez kerül csak akkor tudom meg mikor már felvették. Hogy van ez?
2015. ápr. 18. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég 1-et kiválasztani. Ha nem veszik fel, átviszed másikba.

Beszoktatási programról érdeklődhetsz még a beiratkozás előtt, és akkor nem ér meglepetés.

Lehet hogy már a nyílt napon megismerkedhetsz az óvónénikkel.

2015. ápr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gyerek érdekeit szem előtt tartva csak a legvégső esetben vinném máshová, mert nem jó neki ha más közeget kell megszokni.
2015. ápr. 18. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi kettőt írtunk be és egy 3.-ba vették fel, a körzetesbe, amit nem írtunk be.
2015. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek.

Nem tudom, felétek hogy van, de felénk azt csinálják, ha valaki 2-3 helyre is jelentkezik, akkor azt nem veszik figyelembe, hanem gyakorlatilag a körzetes ovi beszippantja a gyereket. Nem lehet hogy nálatok is ez volt?


Ovi-suli, sok helyen úgy van, hogy lezajlik a beiratkozás, aztán 1-2 nap múlva összeülnek a helyi ovivezetők és iskolaigazgatók és elkezdik osztogatni a gyerekeket. És általában azokat osztogatják el, akik több helyen is jelölve vannak. Akik csak egy helyen van jelölve, független a körzettől, azt békén hagyják.

2015. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha értem, és köszi.
2015. ápr. 20. 01:59
 6/7 anonim ***** válasza:

3.vagyok.


Nálunk azt mondták, beírhatunk 2-3-at, valamelyikbe biztos felveszik. Hát nem jött be 😩.

2015. ápr. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja nemtetszik nekem nemtetszet az iskolába mért vagyok a osztályos b osztályos akartam lenni szüleimet se érdekelte megkellet szokni ott ahova felvettek ennyi
2015. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!