Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Heti hány alkalommal mennél a...

Heti hány alkalommal mennél a gyerekeddel az oviba, hogy szokja?

Figyelt kérdés
Nálunk az óvoda vezető azt mondta bármikor lehet menni ha jó az idő mert 11-12óráig kint vannak az udvaron játszani.Mi mindennap megyünk ha hét ágon süt a nap.Tegnap az óvoda vezető kérdezte,hogy mindennap szorgosan jövünk?Én mondtam igen....erre az a válassza rá ér szeptemberbe be szokni akkor most ilyenkor mi tévő legyek.Nekem szeptemberbe ha olyan az idő nincs arra időm,h egy órát ott legyek mert sajnos buszhoz vagyok kötve olyankor,és ki tudja milyen idő lesz akkor.Ti mit tennétek mennétek ugy mint eddig vagy vagy kevesebbet?
2015. ápr. 28. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ha csak szeptemberben kezdi az ovit, akkor még nem vinném. 1-2 héttel a kezdés előtt vinném "ismerkedni"
2015. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nálunk agusztusba nincs ovi akkor fertőtlenítés.Csak azért megyünk mert mondták különben én nem vinném.
2015. ápr. 28. 11:26
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, beszoktatni beszoktatás alatt kell, akkor is ha megy a buszod. Most hiába viszed ha utána meg nem mentek. Csak felesleges programot csinálsz, persze ha megszólnak.
2015. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez értelmetlen. Teljesen felesleges vinni ilyenkor.
2015. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván furcsán néznek rátok. Ha most még nem fogja kezdeni sokáig az óvodát, akkor őszintén szólva én is azt nézném, hogy mégis, mit kerestek ott!?

Ez nem egy nyilvános játszótér...

2015. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyárig várnék ezzel. Az gondolom, nem baj, ha már most ismerkedik az óvónőkkel, környezettel a kisfiad, és amikor újra mentek, már nem a nulláról kell kezdeni a beszokást, de tényleg korai. A nagyon elhúzódó beszoktatásnak az is lehet a hátulütője, hogy ha hosszú hetekig (hónapokig) csak veled volt ott és csak néhány órára, akkor nehezebb elfogadni, hogy egyszer csak egész nap ott kell lenni. A kb. egy-két hetes beszoktatás egy átláthatóbb, megérthetőbb folyamat, a gyereknek is.
2015. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ha az óvónő mondta volta akkor nem mentünk volna,de mivel az intézmény vezetője így bátran mentünk.Hát akkor nem megyünk majd csak 1-2 alkalommal egy héten.Nekem ez nem plusz program mert a gyerekekért bármit főleg ha szereti is azt a társaságot.
2015. ápr. 28. 11:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd. Felesleges. Nem is szabadna olyan gyereknek az intézmény területén lennie, aki nem jár oda. Azt el tudom képzelni hogy egy alkalomra beviszi valaki a gyereket így, de többre nem.
2015. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mármint bejártok egy óvodába játszani úgy, hogy nem is jár oda a gyereked? Hát én baromira fel lennék háborodva a többi szülő helyében. Egyrészt gondolom nem kértek tőled egészséges igazolást, másrészt szerinted hogy eshet a többi gyereknek, hogy az egyik gyereknek ott van az anyukája? Én nagyon csodálkozom, hogy ezt megengedik.
2015. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szeptembertől oda fog járni és ahozz a csoporthoz.A gyerekek mindig oda jönnek hozzám beszélgetni,bele ülnek az ölembe a lányok.Orvosi igazolás már vittem beíratkozáskor.
2015. ápr. 28. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!