Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szólnátok az óvónéninek, ha...

Szólnátok az óvónéninek, ha azt látnátok, hogy egy gyermek hozzátartozója több alkalommal elviszi azokat a "gazdátlan" ruhákat, amik az öltözőben ki vannak rakva?

Figyelt kérdés
Ma is ki volt rakva egy felső, a lányom mondta, hogy kié, és ez a hölgy, aki a másik gyermekhez tartozik, elrakta.
2014. szept. 16. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Naná, h szólnék!
2014. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2014. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2014. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a hozzátartozónak szólnék, hogy az nem Pistike pulcsija...reakciótól függ, hogy az ovónő is belekeveredik-e.
2014. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, elso korben az jutna eszemb, hogy milyen rendes, elviszi a Pistikenek. Mondjuk en magambol indulok ki, en is levittem a gyerekem baratainak ruhajat, ha tudtam, hogy rovidesen talalkozunk.
2014. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Biztosan nem másnak vitte, két hete járunk oviba, nem igazán ismerjük egymást. Ráadásul volt hozza komment, hogy "xy elrakom a felsőd", persze a gyereknek 0 reakció, inkább nekem szólt. De előtte, még nem voltak ott, akkor mondta a lányom, hogy az ki felsője.

Remélem nem tettem rosszat, hogy szóltam, természetesen nem mondtam nevet, hogy kiről van szó, és gyanúsítani sem akartam, csak a figyelmüket felhívni, hogy esetleg jobban figyeljenek erre. Ugye nem tettem rosszat? :(

2014. szept. 16. 18:28
 7/19 A kérdező kommentje:
Xy-saját hozzátartozó neve
2014. szept. 16. 18:29
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Mar nem azert, de eselyes, hogy hozzatartozo jobban ismeri a sajat gyerekenek a ruhait, mint a te gyereket. Valoszinuleg kiscsoportos a gyereked, szinte kizart, hogy tisztaban legyen vele, plane ennyi ido utan, hogy kinek a ruhaja. Ezert is kell jelet varrni bele....
2014. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyet értek, utolsó, csak fura, hogy ez màr nem az első alkalom volt, ami ilyen gyanús. :( Nem vagyok rosszindulatú,csak nem akarok senkinek rosszat.
2014. szept. 16. 19:04
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Mi a gyanus rajta? Lehet hogy Pistike igencsak hanyag egy kiskolyok, szanaszet hagyja a ruhajat, hat kiteszik az ovonok. Nem ekll kombinalni.
2014. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!