Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » El kellene hívni anyósomat is...

El kellene hívni anyósomat is az Anyák napi ovis ünnepségre?

Figyelt kérdés

Az egyértelmű, hogy én és anyukám megyünk, hiszen nap, mint nap mi visszük oviba és hozzuk el onnan a gyereket. Anyósom még sosem volt az oviban, viszont többször megkérdezte már, hogy mikor lesz az Anyák napi ünnepség? Mondtam, hogy majd hónap közepén. Azt is említette, hogy biztos nagyon aranyosak lesznek a gyerekek, amikor szavalják a verseket.

Egyébként volt már az oviban Karácsonyi ünnepség, játszódélután is, eddig meg sem fordult a fejemben, hogy őt is el kellene hívni, de most elgondolkoztam.

Ti hogy csináljátok? Megy/ment anyák napjára mindkét nagymama?


2015. máj. 5. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósod pontosan olyan jogú nagymama a gyerekednek, mint az édesanyád.
2015. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Legalábbis illik!

Még akkor is a gyerek nagyanyja, ha párod nevelőanyja!

2015. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Az anyósod pont ugyanolyan nagymamája a gyerekednek, mint a te anyukád. Nem igazán értem, hogy gondoltad, hogy csak a te anyukád mehet. Mondjuk az hogy eddig sem jutott eszedbe semmire meghívni, már sok mindent elárul.
2015. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Van-e arra valami ötletetek, hogy lehetne szépen elhívni az ünnepségre? Mert az, hogy én mondom neki, az olyan semmitmondó lenne, inkább akkor emlékezetesen kellene előadni a meghívást :)

Készítsek a lányommal egy rajzot, és írjam rá én, hogy Kedves Mama, várlak az Anyák napi ünnepségre? Vagy valami más ötlet? :)

2015. máj. 5. 12:39
 5/19 A kérdező kommentje:

És mégis mit árul el?

Eddig egyébként csak olyan ünnepségek voltak, amiken csak szülők voltak jelen, már bocs. A Karácsonyi ünnepség sem konkrét ünnepség volt, csak megnézték az anyukák, hogy kapnak a gyerekek közös ajándékokat a csoportszobába.

2015. máj. 5. 12:41
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlbonyolítani! A kislányod megmondja neki, hogy szeretné, ha elmenne és kész!
2015. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt árulja el, hogy különbséget teszel elég erősen a 2 nagyi között. Hogy erre van-e valami okod azt te tudod, nekünk nincs is közünk hozzá. Amúgy én aztán nem vagyok anyóspárti, mert az enyém kritikán aluli (nagymamának is), de ha ő a lányodat szereti, foglalkozik vele, akkor természetes, hogy meg kell őt is hívni.

Ha elég nagy már hozzá a kislányod akkor hívja meg ő, ha nem, akkor te.

2015. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nincs köztük különbség, ő is ugyanúgy szereti a gyerekem, ahogy az én anyukám. Mégis annyi különbség van, hogy anyukámmal együtt élünk, így napi szinten együtt van a gyermekemmel.
2015. máj. 5. 12:50
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi még a dédit is szoktuk hívn. Biztos örülne, ha meghívnátok.
2015. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos dédit már nem tudunk meghívni... egyet sem :(
2015. máj. 5. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!