Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » El kellene hívni anyósomat is...

El kellene hívni anyósomat is az Anyák napi ovis ünnepségre?

Figyelt kérdés

Az egyértelmű, hogy én és anyukám megyünk, hiszen nap, mint nap mi visszük oviba és hozzuk el onnan a gyereket. Anyósom még sosem volt az oviban, viszont többször megkérdezte már, hogy mikor lesz az Anyák napi ünnepség? Mondtam, hogy majd hónap közepén. Azt is említette, hogy biztos nagyon aranyosak lesznek a gyerekek, amikor szavalják a verseket.

Egyébként volt már az oviban Karácsonyi ünnepség, játszódélután is, eddig meg sem fordult a fejemben, hogy őt is el kellene hívni, de most elgondolkoztam.

Ti hogy csináljátok? Megy/ment anyák napjára mindkét nagymama?


2015. máj. 5. 12:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szólsz neki, hogy ebben az időpontban, ezen a helyen sok szeretettel várja a kis unokája az anyák napi ünnepségre.
2015. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy őt is el "kellene" hívni. Egyszerűen csak mond neki mikor lesz az ünnepség és hogy szívesen látjátok őt is.
2015. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Gondolom csinálnak ajándékot a gyerekek, ilyenkor a nagyiknak is szoktak. Mondd azt neki, hogy a lányod csinált ajándékot neki is és oda szeretne adni az ünnepségen. De tényleg nem kell túlbonyolítani.
2015. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Kedves Mama, gyere el kérlek te is az ünnepre."

Meghívót nem neked kellene gyártanod ez alkalomból, hanem az óvodának.

Ha meghívót nem is kaptatok, feltételezem, ajándékot majd igen.


Nálunk anyós nem jön el amúgy, hanem csak anyukám. Férjemet kérdeztem, mit gondol, azt mondta, jó így. Nekem meg mindegy.

2015. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Burkoltan jelezte, hogy menne, szerintem örülne, ha meghívnátok. :)
2015. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nos... meghívtuk... a lányom is mondta neki, hogy jöjjön el, erre nem jött...
2015. máj. 15. 14:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezted, hogy miért nem ment? Amikor a kislányod meghívta, mit válaszolt neki?
2015. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azt, hogy majd meglátja, hogy megy-e.
2015. jún. 1. 17:59
 19/19 A kérdező kommentje:
Dolgozott aznap, de át tudta volna rakni a munkáját, hogy el tudjon jönni, mondta is, hogy majd lehet, hogy hamarabb megy be, hogy hamarabb végezzen. De végül nem mondta, hogy miért nem jött, én meg nem faggattam. Szerintem csak nem volt hozzá kedve. Mindegy, jövőre nem hívom el.
2015. jún. 1. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!