Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ezt megteheti az óvoda?...

Ezt megteheti az óvoda? Szeptemberig ne vigyem a gyerekemet?

Figyelt kérdés

Megkértek, hogy mivel nem dolgozom, szeptemberig legyek szíves a három évesemet itthon tartani.

Ezzel csak az a baj, hogy dolgozom itthonról, a volt főnökömnek is többször kell bemennem segíteni (pénzért), hetente kétszer árulni járok, stb.

Kb. egy havi fizetésem jön össze így, ez most mind kiesne, de őket csak az érdekli, hogy ez "nem minősül munkának".


2015. jún. 1. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Már jár abba az óvodába, vagy szeptemberben fogja kezdeni?
2015. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha elmúlt már 3 éves, és abba a körzetbe tartoztok, akkor fel kell, hogy vegyék. Az más tészta, hogy szép beszéddel bepróbálkoznak.
2015. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeptembertol kotelezo az ovoda a harom eveseknek..., de allj a sarkadra, hatha sikerrel jarsz.
2015. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kicsit félreérthető voltam. Már ebbe az oviba jár, szeptembertől középsős lesz.
2015. jún. 1. 17:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkérhetnek rá, de nem kötelezhetnek, ez biztos.
2015. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy az o kedvukert ne vigyed. Van par het oviszunet, de akkor is ugyeletet kell biztositaniuk.
2015. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felvették és oda jár, akkor nem kérhetnek ilyet. Az óvodának nem feltétele, hogy a szülők dolgozzanak. Az a bölcsinél van.
2015. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkérhetnek, de nem kötelezhetnek rá. Felvették az oviba, így járhat független attól, hogy Te otthon vagy vagy dolgozol.
2015. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mondták és többször céloztak rá, hogy ne vigyem óvodába nyáron, mert hát ő az én gyerekem és mellettem a helye. Mondtam, hogy bőven elég lesz a 3 hét szünet, amíg nem fog járni.

Rólam is azt hiszik, hogy nem dolgozok, közben pedig igen, csak rugalmas a munkaidőm, én osztom be magamnak, hogy mikor dolgozok, illetve megrendelés függő.

Szóval igenis vinni fogom, max. ha nincs munkám, akkor ebéd után majd haza hozom.

2015. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos az a baj, hogy félek, ha mégis vinném továbbra is a lányom, akkor "rajta csattanna az ostor", már ami a gyerekhez való hozzáállást illeti. Plusz, ha továbbra is viszem, akkor én leszek a "láblógató sz*rrágó".

Azért nagy francok ezek az óvónők, tudják, hogy dobják le a felelősséget - elvégre akár 22 gyerek van, akár csak 8, ők ugyanannyi pénzt kapnak.

Így viszont nem tudom, hogy fogunk haladni a házfelújítással. :(

2015. jún. 1. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!