Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti fogtok szeptembertől...

Ti fogtok szeptembertől ebédpénzt fizetni? Hogyan töltitek ki az önkéntes "a gyereknem nem kell ebédpénzt fizetni ha a nettó minimálbér 130 százalékát, jelenleg 89 ezer 408 forintot nem éri el a családban az egy főre eső jövedelem"?

Figyelt kérdés
Van más is, aki a határon van -minimális pluszban?
2015. jún. 22. 17:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem fogunk. Kitöltettek velünk ez borzalmasan törvénysértő űrlapot, ráírtuk az adatainkat és a keresetünk helyére odaírtuk, hogy nem igényeljük a támogatást.
2015. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Nyolcasnál a pont, a kiadásokat nem kérdezi senki, és igen, valóban ez a felelőtlenül sok gyereket vállalóknak, a megélhetési nagycsaládoknak és a feketegazdaság szereplőinek, valamint az adócsalóknak kedvez nagy mértékben. Sebaj, mexoktuk!
2015. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Valaki nem tudna erről linkelni valamit,hogy miről van konkrétan szó? Én nem kaptam semmi ilyesmi papírt.
2015. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
2015. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm a linket!
2015. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ti már kaptatok nyilatkozatot? Mi még nem kaptunk semmit ☹
2015. jún. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen fizetünk, mivel nem sokkal de túllépjük ezt a "keretet". Mint ahogy írták is már ez alapban nem a "normális" családoknak van kitalálva. Nálunk már tavaly is lehetett volna hasonlót kérni a bölcsiben, de nem éltünk vele. Nem hiányzik hogy utána meg kutakodjanak, hogy tényleg annyi-e az annyi.
2015. jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi is fizetni fogunk (szeptemberben kezdi a fiam az ovit), a határt 2500 Ft-tal fogjuk meghaladni. Én sem gondolom, hogy ezután csak a leggazdagabbaknak kell majd fizetniük.Mi még nem kaptunk papírt, de még nem is volt szülői az oviban.
2015. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogunk fizetni, nem tudom mennyi az egy főre eső, de mivel 3 gyermekem van, így úgy tudom alapból nem kell fizetni.
2015. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nálunk sem osztogatják még! Akik ne kaptak még, valószinű azért nem, mert jogellenes ilyen papirt kitöltetni az ovodának! És ahol van ész, ott várnak még, mig valóban kiadják, hogy ki kell tölteni. Ebbl már volt feljelentés is. Ez a kapkodás.
2015. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!