Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha egy csoporttársa meghivja...

Ha egy csoporttársa meghivja a szülinapjára a kisfiamat, illik visszahivni? Mi van, ha nemhivom, mert bonyolult?

Figyelt kérdés
Csak mert mi kizárolag családi szülinapot ülünk (nagy a család, ilyenkor kb 25 fő van) és ha most beindulnak középsőbe ezek a szülinapi zsurozások... A másik, hogy szülinapjára, mindig valami program az ajándék. Főleg most 5 éves lesz, Pozsonyba vinnénk a dinoparkba. És pesten egy helyen lenne a tortázás, a családi összejövetel. Szoval mi nem otthon üljük a bulikat!
2015. júl. 16. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Mi szoktunk tartani a gyerekeknek, valami játszóházban, vagy ilyesmi. És itthon tartjuk a családnak. De amúgy nem baj ha nem hívjátok "vissza". Mi sem tartunk minden évben, idén pl nem volt a nagyobbamnak, de attól ha meghívták elment, vitt ajit, jól elvoltak.
2015. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Nagy öröm lehet h a családdal kell töltenie a szülinapot, főleg 25fovel. Ahelyett h a barátaival, vele egykoruakkal lenne zsurja.


Ez az én véleményem. A gyereknek a vele egykoruak jelentik a mulatságot.

2015. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, igen is van olyan gyerek aki szeret a családjával lenni. Volt,hogy mi is rendeztünk külön ovisbarátokkal és családdal szülinapozást, a családit jobban érezte. Sőt, utoljára ő kérte, hogy inkább a család legyen együtt! 5 éves lett májusban,szerintem mindenki más.

Az én fiamat is hívják szülinapi bulikba, el is megy, jól érzi magát, de ha róla van szó, inkább mást választ, ennyi.

Amúgy szerintem nem gond,ha nem hívod meg, hisz senkit, nem csak azt a gyerkőcöt, aki a te kisfiadat hívta meg.

2015. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk ahogy észrevettem nincs ilyen szabály, mindenki azt hív meg, akit akar, még egyszer se hallottam, hogy ezen bárki megsértődött volna. Főleg ha amúgy se tartasz bulit :) Ráadásul a gyerekek egyik nap még országos haverok, másik nap már le se tojják egymást vagy épp fordítva. Nem kel ebből problémát csinálni.
2015. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ első! Megnyugodtam...



Kedves Második! Majd ha lesznek BARÁTAI, akkor velük tölti. Egyenlőre március ota van ebbe a csoportba, az, hogy valakivel kijön és jol elvan... én is elvagyok a szomszéddal, mégsem hivom meg a szülinapomra :D

Csak hogy értsd! Szereti a családját, a család szent számunkra. Hálistennek jó emberekkel vagyunk ellátva :) Az oviba játszik velük eleget! Amugy meg dinokat kért szülinapjára... van már neki 50, nem kap 51.-et. Viszont kap egy egész csordát :D

2015. júl. 16. 12:02
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többieknek is a válaszokat! Mostmár nagyon megnyugodtam :D


A családba van akit nagyon ritkán látunk, mert külföldön él, de a kisfiam szülinapjára mindig jön :) és nagyon szeretik egymást. Boldogság van ilyenkor. Szerintem ha nem kapna semmit, észre sem venné :)

2015. júl. 16. 12:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lenne illetlenség, ha egyébként gyerekzsúrt csinálnátok, és kb. mindenkit meghívnátok, csak pont azt nem, akinél ő volt.


Ha nincs buli, nem is kell tudniuk róla egyáltalán, hogy születésnapja volt. Én szülőként nem tartanám számon, hogy azoknak, akiket én anno meghívtam, mégis mikor van a szülinapjuk (nem is tudnám), és nem lesném, hogy vajon hívják-e a gyerekemet bulizni, vagy sem.

2015. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem sem illetlenség, ha nincs buli akkor nincs hova meghívni.


A kérdés, a fiadnak mennyire lenne rossz, ha senki nem hívja meg az oviból szülinapra, mennyire kezdett el barátkozni?

A szülinapi zsurok a gyerekeknek is egy jó esély barátokat is szerezni.

Kérdezdmeg a fiadat, hogy szeretne-e barátokkal ünnepelni, hogy szeretn-e valakit a csoportjából meghívni?


Nekem a nagylányom a második ovi évben kezdte a szülinapozást, de a kicsi már most mondott 3 évesen mondott két gyereket a bölcsiböl akiket meghívott a szülinapjára. Habár neki ezek elválaszthatatlan barátai.

2015. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem illetlenség.nem hiszem, hogy ebből barki problemat csinal. Off a masodiknak: kislanyom 4éves, szuper oviba jár, szeretik a gyerekek, ovonenik.ennek ellenere utal oviba jarni, a csalad es felnottek tarsasagat keresi...tudom, hogy ez sem teljesen normalis, de ilyen is van...őt egyszerűen "untatjak"a gyerekek..
2015. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Mi soha nem tartunk "ovisbulit" a szülinapján, illetve az oviba is csak sütit viszünk, tortát nem. Ezt ő kérte így, nem szereti, ha ki kell állni középre és mindenki őt bámulja, meg ünnepli. Ha őt meghívják, akkor szívesen elmegy a zsúrra, viszünk ajándékot is. De mivel mi nem tartunk bulit, nem hívunk vissza senkit.
2015. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!