Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha egy csoporttársa meghivja...

Ha egy csoporttársa meghivja a szülinapjára a kisfiamat, illik visszahivni? Mi van, ha nemhivom, mert bonyolult?

Figyelt kérdés
Csak mert mi kizárolag családi szülinapot ülünk (nagy a család, ilyenkor kb 25 fő van) és ha most beindulnak középsőbe ezek a szülinapi zsurozások... A másik, hogy szülinapjára, mindig valami program az ajándék. Főleg most 5 éves lesz, Pozsonyba vinnénk a dinoparkba. És pesten egy helyen lenne a tortázás, a családi összejövetel. Szoval mi nem otthon üljük a bulikat!
2015. júl. 16. 11:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

8-as! Még csapódik ide-oda, mindenkire mondja, hogy a barátja, de ennyi idősen 5 honap után nem hiszek a barátságban :D


A családban a 25 főben gyerekek is vannak :) nem fog unatkozni :D

2015. júl. 17. 07:37
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

A kérdés lényege az, hogy megengedheted-e magadnak, hogy húsz-huszonöt óvodásra méretezett bulit rendezz?

Van, aki nem engedheti meg magának, mert szegény.

Van, aki azért nem engedheti meg magának, mert kicsi a lakása.

Van, aki nem engedheti meg magának, mert krónikus beteget ápol otthon.


Ellent kell tudni állni a rongyrázás követése kényszerének.

2015. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem erről van szó. A családi is benne van annyiba.
2015. júl. 19. 12:55
 14/14 Baranka ***** válasza:
Azért illik visszahívni, max azt mondja, hogy nem tud eljönni. Példa : én kislányom most volt kiscsoportos. Csoporttársának van egy nagyobb tesója. Neki nemrég volt névnapja amelyre meghívtak minket. Ez miatt is visszahívtam őket a lányom szülinapjára. Meg amúgy is meghívtam volna őket, mert nagyon szereti egymást a 3 lány.
2015. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!