Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nyíregyháza ESzterlánc Északi...

Nyíregyháza ESzterlánc Északi Ovi (Krúdy Gy. Utca) vélemény?

Figyelt kérdés

Kedvesek az óvónők? A Ti gyerkőcötök könnyen megszokta?

Sok a "pluszkiadás"?



#Nyíregyháza #óvónő #Krúdy utcai ovi
2015. júl. 26. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális-e még, vagy sem. Érdemes óvónénit választani, nem ovit. Nekem oda járt. Az első évben jók voltak az óvónénik, aztán a következőben az egyik helyett új lett.

Nem értett a gyerekekhez és szerintem nem is szerette. Sokszor ordibált, mert pl. nem tudott egy 30 fős csoport csendben maradni, miközben ebédeltek, vagy nem hallotta közben a rádiót, vagy csak egyszerűen nem tudott beszélgetni valakivel.

Megalázta a gyereket, átrángatta a másik csoportba (miközben az sírt), mert nem volt hajlandó sírás nélkül oviba menni, ergo a kiscsoportban a helye.

Nem volt egyszeri az eset, ha nem ezért akadt ki, akkor volt más.

Alap dolgokat nem tudott, pl. fogadni reggel a gyereket, köszönni, szeretettel beinvitálni a csoportba stb.

Hosszú lenne sorolni.

Maga a csoport jó volt, de végül elvittem a gyerekeket, amikor kiderült, hogy a másik óvónénit más csoportba helyezik.

Nem bántam meg, másodjára óvónénit választottam.

A vicc az egészben, hogy a vezetőt jól ismerem és kb. visszaélhettem volna én is a helyzettel, ahogyan ő tette ezt egy gyámoltalan kisgyerekkel.

De nem vagyunk egyformák!

2015. aug. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen még aktuális mert most fogja ősszel kezdeni a kislányom az ovit. És az az óvónő ott van még aki nem értett a gyerekekhez? Privátban megírod a nevét, hogy messzire elkerüljem ha mégis ott dolgozik? (ha minden igaz normális óvónőket fogunk ki mert a szomszéd kislány is ott kezd és az anyukája már szétnézett)
2015. aug. 16. 06:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mi jövőre szeretnénk kezdeni, mert még bölcsisek vagyunk az idén. Senkit sem ismerek abból a oviból! Valami vélemény? Észrevétel? Hányan vannak egy csoportban? Szokott-e lenni nyílt nap? Ilyesmik.
2015. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi is Krúdy Oviba járunk! 4 és 6 évesek a lányaim. Mi a 3.as csoportba járunk, de reggelente a 4.-es csoportba is bepillantást nyerünk. A mi csoportunk óvónénijei nagyon jók. Az egyik fiatal a másik idősebb, de szerintem ez nem is gond. Kedvesek, türelmesek a gyerekekkel. A fiatalabb óvónénink ha nagyon unatkonak a gyerekek és már csak azt látja, hogy rosszalkodnak akkor közös tevékenységre fogja őket, táncolnak, tapsolnak vagy előveszik a hangszereket. Gondolom ti is észreveszitek otthon, hogy akármennyi játék is van egy idő után minden unalmas. Ezért is nagyon örülök amikor ezt látom. A másik óvónéni a kreatív alkotásban teszi ki a lelkét ami nem mindíg könnyű mivel most sok kicsit kaptunk 13 3 évest és náluk a beszokatás egy kicsit mindgi nehézkes. Az udvarunk sajnos nem olyan jó mint a többi csoporté, de szerencsére az óvódavezető törekszik ezt javítani, most például trambulint kapnak a csoportok akik egy udvaron vannak.

A 4-es csoportban az idén új óvónéni van, ő és a másik óvónéni is nagyon kedves, reggel mikor megyünk mindíg türelmesen és mosolygósan várja a gyerekeket. Oda is jó szívvel ajánlom, hogy mehettek. Az ő udvarukon nagyon sok jó játék van. Bár az óvónénik azért nem szeretik mert homokos. De ez legyen a legkevesebb gondjuk. A 2-es csoport az óvódavezető csoportja ott most szinte csak nagycsoportosok vannak és lesznek jövőre is, de ők is nagyon jók. A másik három csoportról sajnos nem tudok nyilatkozni, mert őket nem ismerem. Ha bármi kérdés van, nagyon szívesen segítek. Pluszkiadás meg mindenhol van, és sajnos lesz is amíg az önkormányazat ezen nem javít! Vannak nyílt napok és családi napok is tavasszal, ezért azt javaslom mindenképp látogassatok el az óvódába és nézétek meg őket személyesen. És azt válasszátok aki a gyereknek szimpatikus.

2016. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!