Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Megszabhatják az óvodában,...

Megszabhatják az óvodában, hogy a gyerek nem viselhet körömlakkot?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 17:54
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
16%
A perverzióid ne a gyerekeden éld ki, te beteg állat!
2015. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
hát normális szülőnek eszébe sem jut hogy óvodába kilakkozott körömmel engedjék a gyereket.
2015. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Sőt, azt is, hogy ki festve se legyen
2015. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Komoly kérdés? OVIS, ennél kell több magyarázat? Nem tudom megérteni, hogy egy 3-6 éves kislány körmét mi a bánatért kell kifesteni? És igen,megtilthatják, és remélem meg is tiltják! Miért is kell kifesteni? Kislányom 5 éves, és Ő is szeretné, hogy kifessem, de nem teszem. Megkóstolná, ha az apja iszik sört, szeretne nagy késsel vágni, stb, mégsem teszem meg, mert még kicsi.


Hozzáteszem, 40 év alatti vagyok és nekünk még középiskolában is megtiltották, hogy lakkozzuk a körmünket, még halvány rózsaszín sem lehetett.

2015. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Olvassatok el itt pár körömlakkos kérdést és sétáljatok egyet a városban, 10ből 9 kislánynak festik a körmét. Semmi bajuk nem lesz tőle.
2015. aug. 13. 18:51
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Mivel èn is lakkozom, így ő is kèri. Nálunk nem gond. Persze csak átlátszót, körömrágás ellenit vagy homokszínűt visel. De nem állandóan. Ès nem èn akarom neki. Ő kèri.
2015. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
érdekes, most jöttünk meg a városból, de egy kislánynak sem láttam kifestve a körmét.. lehet elmaradott Budapesten élek :-(
2015. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Bár nekem fiaim vannak, a szülőiken már többször kérték, hogy ne legyen a kislányoknak kifestve a körme. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy megszabhatják, max megkérnek rá!😊
2015. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen. És jól is teszik.
2015. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem szabályozhatják és egyet is értek vele. Sok dolog van, ami nem árt a gyerekeknek, attól még nem kell mindent megengedni nekik.

Van olyan ismerősöm, aki kifesti a lánya körmét, ha kéri, de kizárólag nyári szünetben.

2015. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!