Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mocorgó Óvoda (Szélmalom) 18....

Mocorgó Óvoda (Szélmalom) 18. kerület?

Figyelt kérdés

Most költöztünk a környékre. Ovit keresek a gyerekeimnek.

Több intézményt is felhívtam, mindenhol elutasítottak azzal, hogy nincs hely. A Mocorgóba be is hívtak minket, van helyük. A jövő héten akár be is íratkozhatunk.

Utánanéztem pár blogon az ovinak, nincsenek túl jó vélemények. Igaz az utolsó bejegyzés 2013-as. Azóta változott a helyzet? Milyen foglalkozások vannak nagycsoportos gyerekeknek? Járnak kirándulni? Milyen programjaik, ünnepségeik vannak?



2015. aug. 14. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Megkérdezhetem, hogy beírattad végül a gyerekeket? Ha igen, mi a véleményed az oviról?

Mi is költözünk, és én is megtaláltam a 2013-as negatív véleményeket.

2016. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Végül nem találtam semmi infót, úgyhogy "beleugrottunk az ismeretlenbe".

Nagy és kiscsoportos gyerekem írattam be. aranyosak az óvónénik, nagycsoportban van sakk, úszás, fejlesztőtorna, minden korosztálynak "kötelező" néptánc. Nem bántuk meg, a gyerekek is szeretik. Jó az udvara, tavasszal talán az új focipályát is használhatják majd.

2017. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!