Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvoda kezdéshez az védönö...

Óvoda kezdéshez az védönö kérte vegyek nyomtatványbolta egy kiskönyvet ami belepecsételik h egészséges közösségbe mehet. Mi a neve ennek a kis könyvnek?

Figyelt kérdés
Én csak olyat találtam mint amilyen az egészségügyi kiskönyve.Egyébként én azt hittem abba pecsételnek.
2015. aug. 27. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még ilyenről nem hallottam. Kérdezd meg a boltba.

Nekünk az orvos állította ki az ovi által kért kartont, és beletett egy igazolást, h közösségbe mehet.

2015. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezik ilyen és nyomtatványboltban árulják, akkor ott az eladó tudni fogja. Nálunk az orvos ad igazolást.
2015. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen kiskonyvet nem létezik. Igazolást bedig még véletlenül se adhat a védőnő, azt a gyerek háziorvosa adhat csak. Kiskonyv a gyerek egészségügyi kiskonyve, abba nem pecsetelnek, viszont be kell mutatni, mert csak akkor mehet közösségbe a gyerek, ha megkapta az összes kötelező oltast is
2015. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nehogy vegyél! Ilyen nincs. A gyerekorvos ad ki egy papirt, hogy egészséges, közösségbe mehet!
2015. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én is ezért értetlenkedek.Arra is gondoltam nem e azért kell h.az eredetit ne adjam le az oviba.Vagy fogalmam sincs.
2015. aug. 27. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
A kiskonyvet csak annyira kell leadni, hogy megnezzek, meg van e minden kötelező oltás. Egy, max két hét múlva vissza is kapod.
2015. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a gyerekorvos adja ki, sima igazolás.

A kiskönyvet sem kell leadni, se bölcsibe, se oviba, csak bölcsődébe kérték be az oltási kiskönyv másolatát. Az eredeti ki sem került a kezeink közül.

Nem kavarodott be a védőnő?! Az iskolás gyerekek ellenőrzőjébe szokott az orvos igazolást adni és pecsételni, de oviban ilyen nincs!

2015. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

válaszolók, ne legetek ilyenek, attól, hogy nálatok nem kértek, még nem kéne azt írni, hogy ilyen nincs.

de, van :D


csak már szinte senki nem kéri... gyerekem pár hónapig vidéki oviba járt, ott kérték, így nekünk is van, aztán mikor visszajöttünk pestre, le akartam adni az ovijában, ők meg jót mosolyogtak, hogy vagy 10 éve már nem kérnek ilyet :) de létezik!


kérdező, az a neve: iskolások és óvodások egészségügyi törzslapja. 3 éve 199 Forint volt :)

2015. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Amiről te beszélsz utolsó, azt nem a szülő szerzi be, hanem az intézmény, vezetni pedig az intézmény orvosa vezeti. A szülőnek semmi köze hozzá, a kezébe se kerül.
2015. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!