Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kell már a beszoktatásra...

Kell már a beszoktatásra egészséges orvosi igazolás?

Figyelt kérdés

25-ei héten megy a lányom 9-fél12-ig beszoktatásra középső csoportba. Nem eszik ott, nem alszik ott.

Hivatalosan szeptember 1-én kezdi az ovit.

Már 25-ére vigyek igazolást vagy csak szeptember 1-re?

Ezt elfelejtettem múltkor megkérdezni. :(


2014. aug. 19. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Középsőbe nekünk már nem kérnek orvosit.


Vidd a biztonság kedvéért 25.-re mert 3 napnál régebbit elvileg nem fogadnak el. Ha 25.re kérsz, akkor már 1.-re nem kell. Gond kipipálva.

2014. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

orvosi azért kell mert beteg gyereket nem vihetsz közösségbe. ha csak beszoktatni viszed is megfertőzhet mindenkit, nem kell ahhoz enni :)


első, a kérdezőék nyilván most kezdik az ovit, csak a középső csoportot. nekünk se kell vinni egészséges igazolást nyáriszünet után, volt kiscsoportos, fene érti ezt a nagy elővigyázatosságot :D

2014. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert hivatalosan szeptember 1-én kezdi az ovit, ezért nem tudtam eldönteni, hogyha viszem 25-én az igazolást, de mégsem kell, csak elsején, akkor mehetek megint a rendelőbe és várhatunk a betegek közt órákat, mire megkapjuk újra az igazolást! Mert már a 3 nap lejár addigra...
2014. aug. 19. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeptember 1-re kell vinni az igazolást. Hivatalosan csak akkortól számít óvodásnak. Ilyen esetben mindig a hivatalos papírformát kell követni. Mindenhova szeptemberi kezdéssel lesz a gyereked beírva, így az igazolásnak is ahhoz a naphoz kell passzolnia.
2014. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vittünk 25-re is, de csak szept 1-től kell. :) De már megvan az is! :)
2014. aug. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!