Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Most ugye nem fognak bunkók...

Most ugye nem fognak bunkók lenni a kislányommal?

Figyelt kérdés

A héten kezdtük az ovit, és ma azt véltem felfedezni hogy 3.napja amiben az udvaron volt abban ebédeltették ,majdnem szétrobbantam , akkor a másik hogy a száját sem törlik meg tiszta kajamaradékos volt szintén mind a 3 nap!

A következő gondom hogy a gatyája amiben volt az udvaron olyan szinten mocskos homokos volt a feneken főleg ami azért gáz mert nem hinném hogy jó dolog ha a homokban ül mivel kislány ès nem szeretnèm hogy petefészekgyulladást kapjon!

Nos pont jött a dada és kedvesen közöltem vele hogy ezt nem így kéne!!

Ha már kötelező ez a rohadt ovi miért nem lehet elvárni hogy vigyázzanak rá!?

Annyira féltem!

Kicsit elevenebb mint egy normális gyerek de ez nem kéne hogy gond legyen szerintem!

Ugye ezért nem fogjak leszarni a kicsikémet? Tanácsok esetleg ?

Köszönöm szépen előre is


2015. szept. 16. 14:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

amiben az udvaron volt abban ebédeltették - nahát, még ilyet... micsoda probléma... nem a ruhájával eszik...


száját sem törlik meg - ezt meg neked kellett volna megtanítani neki...


szóval szerinted nyalják ki a s€ggét, legyenek ott mellette, ha le mer ülni a homokba állítsák fel, vagy ki se engedjék


úgy rühellem az ilyen anyákat, szegény gyerek...

gondolom, ha tüsszent, akkor már rohansz vele az orvoshoz és addig vered az asztalt amíg antibiotikumot nem ír fel


wazze kiakasztó az ilyen....


szerencsétlen gyerek... hagyd már élni!


ha koszos lesz a keze és azzal eszik, hát tegye! meg kellett volna tanítani evés előtt kezet mosni, meg utána szájat törölni


egy kisgyerek mindenbe bele mászik, de azzal, hogy ettől óvod, csak ártasz neki. nem védheted meg mindentől...

ha homokot eszik, hát tegye, én is tettem, és mégis élek

így szerez védettséget, így edződik az immunrendszere, ha mindentől óvod, akkor egy szellőtől is lázas beteg lesz 25 éves korában is, mert az immunrendszere gyenge


###tessék, lehet nyugodtan lepontozni

2015. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
A száját magának kellene megtörölnie egy óvodás gyereknek. Mivel ezt otthon már meg kellett tanulja. Ha pedig valóban kedvesen (!!!) megkéred a dajkát és az óvónőket, hogy legyenek szívesek a kinti nadrágot levétetni a gyemekeddel étkezés előtt, bizonyára nem fogják emiatt kiutálni a hároméves kislányt... De lehet, én más világban élek. VAGY akár meg is taníthatod rá, hogy maga húzzon fel tiszta ruhát udvar után.
2015. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

ebéd után nem törölték meg a száját és du mikor mentél érte még kajás volt? am azt hinné az ember hogy ebben a korban ezt tudja a gyerek, nem?


ja és nem vagy komplett

2015. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlparázod, a gyerek alapállapota, hogy koszos, mert felfedezi a világot, játszik, csúszik-mászik, homokozik. Ha félted a hideg homoktól (szerintem még korai, mert bőven jó idő van) vigyél neki meleg kinti nacit. Ha koszos a cucca hazaviszed és kimosod. Ovi előtt hány ruhát koszolt naponta? (Másfél évesemnél napi 2-3 garnitúra elmegy a játszótér és evés miatt, gondolom oviban sem kisebb a terhelés.) A kajás szájba se fog belehalni, tanítsd meg a szalvéta használatára. Mellesleg ha nem akarod oviba vinni lehet felmentést kérni alóla. Az óvónők örülni fognak, ha eggyel kevesebb gyerek és eggyel kevesebb paramami lesz...
2015. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez egy kamu kérdés!

"nem fognak bunkók lenni"????? Hát, te eléggé az vagy, úgyhogy gond egy szál se.

2015. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
92%
A 16 honapos lanyom megtorli a szajat, 3 evesen mar tudnia kellene. Miert nem tanitod meg ra?
2015. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
92%
rájöttem hogy egyikünk sem válaszolt a kérdésedre (én sem ) nem... nem fognak bunkózni a gyerekeddel, inkább sajnálják szegényt...
2015. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tanítottad meg h evés után arcot mosounk/törlünk. Nekem 19 hónaposom van és megcsinálja magának, persze nem tökéletes de elég szépen letörli.



Sosem engedted homokozni? Állandóan felkaptad ha leült?


Nem vagy normális. Szegény gyerek nem is lehet igazán gyerek :( menekülni fog tőled ha felnő...

2015. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet felmentést kérni az ovi alól, bár ha tényleg ilyen vagy és ez nem vicc akkor annak a gyereknek még jó is h mennie kell, az ovónőknek nem de kétlem h foglalkoznak az idiótákkal...
2015. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
82%

nyugi annyira fognak figyelni rá mint a többi 24 gyerekre

:-)


am meg ezeket neked kellet volna nem a óvónő feladata megtanítani a gyerekedet arra

neki nem a dolga megnevelni a gyereked !

az a te dolgod

szal fogd vissza magad és nem parázz már ennyire


am meg ha nem megy cserélj helyet az óvónővel és vigyázz 25 gyerekre 8 órán keresztül ...

2015. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!