Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miben megy oviba a gyerek?

Miben megy oviba a gyerek?

Figyelt kérdés
Farmer csini ruhába vagy inkább kényelmes szabadidő szerű nadrágba (nem márkás) fiúról van szó és most kezdte az óvodát
2015. szept. 21. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű: kényelmes melegítő.
2015. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit féltesz azt ne add rá, nem tudják számon tartani mit szánsz bentinek, mit kintinek (jó, télen egyértelmű de most még pont nem), amit beviszel az oviba abban előbb-utóbb homokozni fog... :).

Alapvetően játszósban vittem, de ebbe nálunk belefért a farmer is. A lányom ugyanezt hordta, csini ruhát eszem ágában se lett volna ráadni.

2015. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Miniszoknya, térdzokni, vörös kígyóbőr csizma. Felül pedig top.
2015. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Farmer, hosszú ujjú póló
2015. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3-asnak üzenem: a kérdéshez odaírtam, hogy fiú de ha lesz/van lányod csak öltöztesd be az általad felsorolt ruhákba. Gratulálni fognak neked csodálatos anyuka leszel/vagy



Többieknek köszönöm az értelmes válaszokat

2015. szept. 21. 20:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Kényelmes szabadidőben.

Az, hogy van egy ünnep (amikor nem fekete nadrág, fehér ing az előírás), vagy valami hasonló, akkor persze oké a farmer, de amikor egész nap játszik, rohangál, akkor sokkal kényelmesebb a melegítő. Nálunk az oviban a gyerekek 80 százaléka, beleértve a lányokat is melegítőben mennek és vannak az oviban.

2015. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Melegitoben, szabadidoruhaban csak a játszótérre megy. Utcára szépen feloltozik nálunk mindenki. Bent az oviban már mehet a melegítő.
2015. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kényelmes ruhában (melegítő), és ami még fontos: tudja kezelni a gyerek, ne legyen rajta gomb, nehezen lehúzható cipzár, stb. Magyarul tudja egyedül húzkodni, ne legyen gond benne mosdóba menni.
2015. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fiaim mindig melegítőnadrágban, polóban voltak, ha hideg volt, akkor melegítőfelső, vagy egy hosszú poló.
2015. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
10-es: szerintem te írtad a 3-as választ is. Nagyon köszönöm a rendkívül értelmes válaszodat, de ha kérhetem ne írj több választ., senkinek
2015. szept. 21. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!