Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis fotózásra milyen ruhában...

Ovis fotózásra milyen ruhában vinnétek lányotokat? Egyforma ruhában mint a kistesót?

Figyelt kérdés

Ovis fotózás lesz ami azt jelenti hogy minden gyereket lefotóznak egyesével és csoportkép is készül. + Reggel beviszem a kistesót, hogy legyen róluk közös kép is.

Adnátok szép karácsonyi rénszarvasos ruhát tüllszoknyával? (mamától kapta nemrég), van ugyanilyen a picinek is, vagy az úgy már túl sok lenne mindkettőjükön ugyanolyan karácsonyos ruha? A fotózás egyébként nem kimondottan karácsonyi lesz azt hiszem, minden évben van.



2015. nov. 6. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyit nem.

Barsonyruha, farmer, kockás ing, csinosabb felső.

2015. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem karácsonyi ruhát, az biztos és nem is egyformat a testvérrel. Hétköznapi, de csinosabb ruhába oltoztetnem mindkettőt a helyedben
2015. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

A kép nektek készül, miért ne adhatnál rájuk karácsonyi ruhát?


Simán ráadhatod, és szerintem tök cuki a kicsi meg a nagy ugyanabban.


Mikuláskor nem lesz fotózás?, mert akkor inkább akkorra tartogasd ezt a szettet, ha nem lesz, add rájuk nyugodtan.


Vagy esetleg vigyél egy szép kis ruhát vagy szoknyát felsővel a csoportképhez, az egyénit meg csináltasd a rénszarvasosban.

2015. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most volt fotózás, karácsonyi háttérrel. Oda simán vihetted volna karácsonyi ruhában is. Nem mondják meg előre, h milyen lesz a háttér? Nekem fiam meg lányom van, egyikre sem adtam karácsonyi ruhát, igazából ünneplőt se, de színben és stílusban összehangoltam őket.
2015. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ovis fotozásra mindig valamelyik alkalmi ruháját viszük be .amik kimondotan ilyen alkalmakra vanak .

Ha jol mutatnak a szarvasos ruhában akkor igen abba fotoztatnám őkett.

2015. nov. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk előre ki szokták tenni, hogy milyen lesz a háttér, ezt is figyelembe véve egyeztetem a gyerekkel (!!), hogy mit szeretne fövenni. Lehetőleg valami csinos, de gyerekre illő ruhát - én nem szeretem a fekete-fehér egyenruhákat meg a kisöltönyöket. Ha karácsonyosat akar fölvenni, felőlem fölvehet karácsonyosat.
2015. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ráadnám..:-)) gondolom fel is akarja venni, hát azért kapta...meg érezni, hogy te is szeretnéd, hát olyan kis tündérek, aranyosak benne...miért ne?

persze tényleg jó lenne tudni, hogy milyen lesz a háttér..de általában az őszi fotózás mindig karis háttérrel van nálunk...

2015. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!