Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ez ilyenkor rendben van?

Ez ilyenkor rendben van?

Figyelt kérdés
Óvodás korú gyermekek anyukái. Nálatok is kiviszik ilyenkor a gyerekeket homokozni? (sározni?)
2015. dec. 8. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2015. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Homokozni nem mivel az ilyenkor már le van takarva, de az udvarra igen, ha saras lesz az lesz, amikor fagy volt törték a jeget. Irtó tetszett nekik, délután ez volt a legfontosabb mondandó.
2015. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És szólnátok azért, ha a gyerek ruhája minden nap full homokos, sáros? Nem picit koszos, mert oké játszanak, kivédhetetlen, belefér, hiszen gyerek. De mi van, ha a sapkától,kesztyűtől, kabáttól, nadrágtól kezdve minden full sáros- homokos. Ilyenkor nehezebben szárad a vastag kabát, mert annyira koszos, hogy másnap úgy nem vihetem. Szóval ők homokoznak. Finoman lehet szólni az óvónőnek? Ti mit tennétek?
2015. dec. 8. 18:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálunk azért annyira nem vészesen koszosak. Ha összepiszkolja a kabátját letörlöm nedves ruhával (direkt olyan dzsekit vettünk, amit nem azonnal kell mosni egy kis kosz után), ha nagyon piszkosnak találom mikor hazamegyünk beteszem a gépbe kimosom 2x maxon kicentrifugázom és reggelre megszáraz.
2015. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért minden este kabátot mosni nem buli. 😊
2015. dec. 8. 18:41
 6/18 Baranka ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen időben már le van takarva a homokozó, hinták is le vannak szerelve. A többi játékkal tudnak játszani (mászóka, csúszda stb). Huh meg nem mondom, hogy mínusz 5 vagy 10 fok alatt nem viszik ki őket és esőben persze. De ha az időjárás engedi akkor legalább napi fél órára ki mennek az udvarra.
2015. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Baranka ***** válasza:
68%
én biztos nem szólnék. Hát istenem gyerekből vannak, hagy legyenek már koszosak. Nem tudnak annyira figyelni minden gyerekre, hogy patyolat tiszták legyenek mindig. Képtelenség is lenne.
2015. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem a patyolat tisztaságról vagy koszról van szó. Természetes, hiszen játszanak. Az sem zavar, ha leeszi a ruháját, belefér. Én a sáros homokról, a kapucniban álló vízes homokról beszélek. Csak nem értem mert a legtöbbnek folyik az orra, de kint tornáznak az udvaron.
2015. dec. 8. 19:39
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem attól fog folyni az orruk, ha kiviszik őket ilyen időben is. Az enyémek is voltak ma kint, rohangálnak, mászókáznak, csúszda is használható. Az, hogy koszosak különösebben nem zavar, van váltás cuccuk. Igen, volt olyan múlt télen, hogy a fiamnak 4 nadrágot mostam egy héten.
2015. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy, hogy nadrágot vagy vastag kabátot és overált próbálsz megszárítani.
2015. dec. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!