Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor tényleg csak reményke...

Ilyenkor tényleg csak reménykedhet az ember, hogy minden rendben és nem halt meg a magzat?

Figyelt kérdés

12 hetes vagyok a második babával. Utoljára 8 hetesen voltam uh-on. Egy hét múlva megyek ismét. De sokszor megfordul a fejemben,hogy mi van, ha nem is él! Tünetem előtte sem volt, most pár napja van enyhe hányinger, de ennyi.

Van szívhanghallgatóm, de félek,ha nem találom meg, akkor csak még idegesebb leszek! Más is fél ettől?


2015. márc. 27. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! Végigrettegtem mindhárom terhességem.
2015. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. De próbálj pozitív maradni! Néhány hét múlva pedig már fogod a mozgását érezni, onnantól könnyebb lesz.
2015. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy ilyen aggódós időszak volt nekem is. Amint elkezdett picit nőni a hasam, illetve látni lehetett itt-ott púposodni, mikor hanyatt feküdtem, sokkal nyugodtabb voltam. Addig nagyon nehéz volt.
2015. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha semmi bajod sincs, akkor minek stresszeled magad?!?!?!


A STRESSZ az, ami árt a babának, inkább foglald el magad és ne hülyeségeken tört a fejed.

2015. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1es voltam
2015. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem stesszeltem magam ezen, meg sem fordult a fejemben, hogy már nem él. Az egész terhesség alatt pozitívan álltam hozzá mindenhez. És nem azért mert nincs bennem egy csepp anyai ösztön sem, hanem tudom hogy a pozitív gondolatok sokkal többet használnak, mint az egyfolytában tartó aggodalom.
2015. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon pozitiv vagyok de 3-4 nappal a 12 hetes uh előtt még én is beparáztam. Próbáltam távol tartani a negatív gondolatokat, csak részben sikerült. Valahogy uh-k előtt napokkal mindig idegesebb vagyok.
2015. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Borzasztóan féltem én is, hogy mit mondanak a 12 hetes UH-n, hogy közlik, hogy már nem is él. Nálam fokozta, hogy volt tavaly februárban 9 hetesen egy missed ab-om, az a terhesség teljesen tünetmentesen elhalt hetekkel korábban, és nem lökődött ki, tehát nem indult be a vetélés. Semmi jele nem volt. Na, gondolhatod, egyfolytában attól rettegtem, hogy elmegyek a 12 hetes UH-ra, és közlik, hogy már egy ideje nem is él... Sajnos ez tényleg ilyen szar időszak, hogy semmit nem tudsz a babáról soha, csak reménykedhetsz... A 12 hetes után kicsit megnyugodtam, a fejemben ez egy vízválasztó volt, de én is csak azóta vagyok igazán nyugodt, mióta már érzem minden nap, tudok vele kommunikálni. Kitartás, biztos minden rendben lesz :)

24hkm

2015. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!